Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Portal Latvija.lv К списку тем

Portal Latvija.lv
Добрый день, невозможно уже 2 день войти в ЕДС через Latvija.lv может кто-то знает причину..
Luda08
Luda08 12.11.2020 11:27
233 сообщения на сайте

Ответы (28)

Lasu un brīnos - man laikam ir paveicies - kā privātpersonai man EDS logins un parole ir kopš tā pirmssākumiem - automātiski redzu gan savu privātpersonas, gan arī sev piederošo uzņēmumu EDS kontus - plus arī tos, kuros esmu pievienota kā persona, kas var sagatavot un/vai ieniegt atskaites. Parole nav mainīta kopš kāda 2015.gada- nu stāv tur sarkana izsaukuma zīme, bet netiek pieprasīts kā obligāta darbība.

Par latvija.lv- es tur tik ar meklētāju izlīdzos )) sitādāk neiespējamā misija. Labi ka reti vajag.
Irita
Irita 14.11.2020 21:36
185 сообщений на сайте
Par Latvija.lves jau uz VARAM un VRAA esmu nosūtījis ntos iesniegumus, e-pastus. Mani jau ignorē, tik pēc katra e-pasta/iesnieguma ieliek, portālā, ka šāda pakalpojums šobrīd nedarbojas...
Nodoklitis
Nodoklitis 14.11.2020 22:22
224 сообщения на сайте
Par Latvija.lves jau uz VARAM un VRAA esmu nosūtījis ntos iesniegumus, e-pastus. Mani jau ignorē, tik pēc katra e-pasta/iesnieguma ieliek, portālā, ka šāda pakalpojums šobrīd nedarbojas...
Nodoklitis 14.11.2020 22:22
Lai nebūtu tā, ka mēs neko nedarām! Pēc laika šo paziņojumu noņem. Kā visā valstī! Daram tikai tad, kad ugunsgrēks! Mēs nedarām kā sev.....mēs darām kā ienaidniekam. Es neticu, ka šo portālu nevar izveidot ar vienkāršāku uzbūvi un lietošanu. Mēs esam maza valsts, mums nevajag neko sarežģīt. Cik gadus vajadzēja, lai būtu vienots konts nodokļiem? Beidzot! Skatījos semināru un nopriecājos, tur radās cerība, ka VID cenšas izskaidrot, palīdzēt, uzlabot un ziniet, palika laba sajūta, ka ar mums nav tik slikti - vajag gribēt uzklausīt, aprunāties ar lietotājiem, un ieviest dzīvē labāko iespējamo. Nekad jau nebūs tā, ka visus tas apmierinās, bet ja vairākumam būs labi, tas nozīmē - virziens ir pareizs!
Aivareno
Aivareno 15.11.2020 13:50
6641 сообщение на сайте
Aivareno, tā ir valsts iestāde, nekad neizdarīs korekti, izdarīs kā parasti. Kad strādāju lielākajā telekomunikāciju uzņēmumā, daudziem darbiniekiem pie sīkākās kļūdas, sekoja pēdējā darba diena. Valsts iestādēs tā nenotiek, tāpēc arī visādi brīnumi notiek. Visiem ir po...
Nodoklitis
Nodoklitis 15.11.2020 22:08
224 сообщения на сайте
Man kā vēsturniecei interesanti, kas ir "po...".
Kurā kontā to grāmato?
Paldies!
Es vēl tikai mācos, esmu iesācējs.
Visi jau nav uzreiz par grāmatvežiem piedzimuši.
Aivars007
Aivars007 16.11.2020 08:20
26981 сообщение на сайте
Daža laba mīļākā frāze, kas izsaka, ka cilvēkam ir vienalga.
Nodoklitis
Nodoklitis 16.11.2020 12:35
224 сообщения на сайте
Спасибо за ответы по поводу сайта Latvija.lv невозможно было зайти члену правления через эдс и личный счет, хотя несколько лет назад все было норм и только в этом месяце это прекратилось, вошла успешно через счет фирмы, сдала отчет с опозданием..хотела поменять вход в насторойках в едс, там идентиф код и 3 возможности, далее - 1 Veco paroli - 2. Latvija.lv- 3.e-paraksti но если входила через банк и Latvija.lvв едс, какую возможность надо выбрать? старый пароль поменять нет возмож, тк его и не было, 2 возможность уже была, это через банк смарт, е подписи нет, может кто знает, как пройти в след раз этот путь, минуя смарт коды банка..или опять высылать в VID Līgums par elektron dokumentu parakstīšanu..?после этого будет присвоен их пароль ,который менять придется ..
Luda08
Luda08 16.11.2020 14:06
233 сообщения на сайте
невозможно было зайти члену правления через эдс и личный счет
Luda08 16.11.2020 14:06
Может быть у члена просто напросто кончились права в регистре?
Ant_lv
Ant_lv 16.11.2020 14:12
3404 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.