Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Актуальная дискуссия

Ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija К списку тем

Ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija
Kolēģes un kolēģi!

Uzņēmīgu un drosmīgu biedru grupa "ADAMOS" šajās dienās nodibināja Biedrību “Latvijas Republikas ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija” - LRĀGA.
Mūsu vēlme ir biedroties ar ārpakalpojuma grāmatvežiem (fiziskām personām un juridiskām personām), kuri pašlaik nesastāv citās organizācijās, kuriem dažkārt nepieciešams padoms un biedra plecs. Biedrībā par biedriem var pievienoties arī uzņēmumos strādājošie grāmatveži, ja darba devējs to nav aizliedzis. Mūsu biedrība nav arodbiedrība, biedru interešu aizstāvība nav paredzēta. Arī likums šādas tiesības biedrībām nepiešķir.
Galvenokārt orientēsimies uz centieniem ieteikt dažādus grozījumus normatīvajos aktos, kā arī palīdzēt atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Protams, savu iespēju robežās.
Ja saņemsim pietiekami plašu atsaucību, iespējams, organizēsim arī kādu semināru (domu apmaiņas sanāksmi) – pašreizējā situācijā – attālināti.
Katrā ziņā būsim priecīgi un pateicīgi par atsaucību, par atbalstu, par ierosinājumiem un par priekšlikumiem.
Iestāšanās nauda un biedra nauda ir simboliska – salīdzinājumā ar citām līdzīgām organizācijām. Šis nav peļņas gūšanas projekts. Biedru nauda tiks izlietota tikai ikdienas vajadzībām – interneta vietnes (mājas lapas) uzturēšanai un tml.
Vairāk par mums var uzzināt internetā www.lraga.lv

Patiesā cieņā,
LRĀGA Valdes priekšsēdētājs

P.S. Paziņojums saskaņots ar vgk administrāciju.
Pateicība vgk administrācijai.
Aivars007
Aivars007 07.12.2020 15:06
26981 сообщение на сайте

Ответы (262)

OK. Nākamais. Tajās ārpakalpojumu debatēs mūždien dzirdu frāzi "jūs pat iedomāties nevarat, kādu brīnumus daži ārpakalpojumu grāmatveži savāra, un pēc tam uzņēmējam ir lieli uzrēķini". Vai kāds var nosaukt konkrētus piecus lielākos brīnumus, par kuriem ir tie lielie uzrēķini?
Papa 20.01.2021 13:59
Iegrāmatots avansa rēķins, atskaitīts priekšnodoklis, avanss nav samaksāts.
Nodoklitis
Nodoklitis 20.01.2021 21:43
224 сообщения на сайте
Ja šādi krāpjās par lielām summām un nekad to avansu nesamaksā, tad jā. Bet kāds tam sakars tieši ar ārpakalpojuma grāmatvežiem, tā arī nesaprotu. Tā taču var darīt arī bandīti parastie grāmatveži.
Papa
Papa 20.01.2021 22:28
141 сообщение на сайте
Es noklausījos šārīta budžeta komisijas sēdi, kurā jūs - LRĀGA piedalījāties. Ļoti labi kopumā, tādēļ laikam būs jāiestājās iekšā. Taču man arī ir "labā kritika" par to, ko varēja pateikt labāk. Tas, ka esat tikuši pie iespējas pa tiešo runāt videokonferencēs ar valdību, labi runājat arī krievu valodā, nozīmē, ka esat jaudīgi.
Papa
Papa 20.01.2021 22:51
141 сообщение на сайте
Es noklausījos šārīta budžeta komisijas sēdi, kurā jūs - LRĀGA piedalījāties. Ļoti labi kopumā, tādēļ laikam būs jāiestājās iekšā. Taču man arī ir "labā kritika" par to, ko varēja pateikt labāk. Tas, ka esat tikuši pie iespējas pa tiešo runāt videokonferencēs ar valdību, labi runājat arī krievu valodā, nozīmē, ka esat jaudīgi.
Papa 20.01.2021 22:51
Paldies, šodien man tā bija pirmā reize runāt tik augstu, ļoti nervozēju.
Nodoklitis
Nodoklitis 20.01.2021 23:04
224 сообщения на сайте
Paldies, šodien man tā bija pirmā reize runāt tik augstu, ļoti nervozēju.
Nodoklitis 20.01.2021 23:04
Я в тебя верю, ты справишься!
Albina
Albina 21.01.2021 10:48
64595 сообщений на сайте
Paldies, šodien man tā bija pirmā reize runāt tik augstu, ļoti nervozēju.
Nodoklitis 20.01.2021 23:04
Я в тебя верю, ты справишься!
Albina 21.01.2021 10:48
И я тоже верю. Nodoklitis МО-ЛО-ДЕЦ!
Papa - kurš no mums runāja krieviski? Es it kā biju pavisam skaidrā... Kaut ko tādu neatceros...
Aivars007
Aivars007 21.01.2021 13:18
26981 сообщение на сайте
Es to domāju iesaistoši! To, ka vienmēr kvalitatīvi atbildat arī krievvalodīgajai auditorijai. Dēļ tā Jums jau būtu jābūt divas reizes vairāk biedru!
Papa
Papa 21.01.2021 13:53
141 сообщение на сайте
Es to domāju iesaistoši! To, ka vienmēr kvalitatīvi atbildat arī krievvalodīgajai auditorijai. Dēļ tā Jums jau būtu jābūt divas reizes vairāk biedru!
Laikam Jums būs taisnība - esmu jaudīgs!?!
Es gan nezinu, kādās vienībās to manu jaudu izmērīt - litros (kā motoram) vai zirgspēkos.
Es kādam no vgk kolēģiem šo jautājumu uzdevu privāti (ļičkā) - neatbild.
Man nav nekādu aizspriedumu pret citām valodām, tāpat kā nav aizspriedumu pret citām tautībām.
Ja ļoti vajag, varu arī kādā citā valodā atbildēt. Es ar savām 3 klasēm un garo koridoru zinu arī nedaudz vairāk nekā par mani dažs labs domā.
Aivars007
Aivars007 21.01.2021 14:07
26981 сообщение на сайте
Var zirgspēkos. Viens zirgspēks ir sekundes laikā pacelta septiņdesmitpieckilogramīga sieviete viena metra augstumā. Var arī "grāmatojumi gadā". Samērā jaudīgi ir vienpadsmit tūkstoši gadā.
Papa
Papa 21.01.2021 14:43
141 сообщение на сайте
Papa laikam ir ne tikai grāmatvedis, bet arī baletdejotājs, kurš cilā sievietes un nēsā tās no vienas skatuves malas uz otru skatuves malu.
Aivars007
Aivars007 21.01.2021 15:21
26981 сообщение на сайте
Мīliet tos, kurus nēsājat.
Ant_lv
Ant_lv 21.01.2021 17:36
3404 сообщения на сайте
Lasu diskusiju un ar uzreiz sagribējās iestāties. Tik neesmu ārpakalpojuma grāmatvedis, velns, lai parauj!
Malači! Lai veicas!
Alison
Alison 21.01.2021 18:06
149 сообщений на сайте
Lasu diskusiju un ar uzreiz sagribējās iestāties. Tik neesmu ārpakalpojuma grāmatvedis, velns, lai parauj!
Malači! Lai veicas!
Alison 21.01.2021 18:06
Kas Jums liedz pārkvalificēties - vismaz uz sama buxgalter...
Aivars007
Aivars007 21.01.2021 18:12
26981 сообщение на сайте
Lasu diskusiju un ar uzreiz sagribējās iestāties. Tik neesmu ārpakalpojuma grāmatvedis, velns, lai parauj!
Malači! Lai veicas!
Alison 21.01.2021 18:06
Kas Jums liedz pārkvalificēties - vismaz uz sama buxgalter...
Aivars007 21.01.2021 18:12
Tagad jau katrs, kurš spēj iesniegt gada deklarāciju un spēj ieķeksēt EDS neapliekamo minimumu ir samabuxgalter. Tur pat nav jāpārkvalificējas.
Alison
Alison 21.01.2021 18:32
149 сообщений на сайте
Lasu diskusiju un ar uzreiz sagribējās iestāties. Tik neesmu ārpakalpojuma grāmatvedis, velns, lai parauj!
Malači! Lai veicas!
Alison 21.01.2021 18:06
Kas Jums liedz pārkvalificēties - vismaz uz sama buxgalter...
Aivars007 21.01.2021 18:12
Tagad jau katrs, kurš spēj iesniegt gada deklarāciju un spēj ieķeksēt EDS neapliekamo minimumu ir samabuxgalter. Tur pat nav jāpārkvalificējas.
Alison 21.01.2021 18:32
Tādā gadījumā - rakstiet tikai Iesniegumu.
Piemēram, aktīvists Papa jau iestājās - šovakar.
Baidoties, ka rīt jau vairs nevarētu būt brīvu vietu.
Aivars007
Aivars007 21.01.2021 20:53
26981 сообщение на сайте
Labdien, cienījamā I.Jaunzemeskundze!
Labdien, cienījamā I.Kārkliņas kundze!

Nezinām, vai Jūs esat informētas par to, kas šodien vērojams EDS saistībā ar nodokļu nomaksu.
Nevienam no VID vadības, kurš saistīts ar IT jomu, piezvanīt nevar, jo tālruņi ir izslēgti.
Uzskatām, ka šī situācija ir VID ierēdņu bezatbildības un nolaidības paraugstunda.
Tā nav kļūda! Tā ir bezatbildība, ieviešot netestētu nodokļu maksājumu uzskaites programmu.
Uzskatām, ka VID ĢD vietniecei, Informātikas pārvaldes direktorei I.Kārkliņai (vai citai atbildīgajai personai visaugstākajā līmenī) ir jāatkāpjas no ieņemamā amata.
Jums noteikti ir zināms, ka EDS joprojām ir pārpildīta arī ar citām kļūdām – piemēram, saistībā ar UIN deklarācijām.
Atgādināsim, ka UIN deklarācijas “pa jaunam” ir spēkā jau 3 (trīs) gadus, taču VID joprojām nespēj tās pienācīgi sakārtot.
Arī VID inspektori darba kārtībā atbild “Mēs rakstām savas piezīmes, taču nekas nemainās”.
Cienījamās dāmas, vai Jūs uzskatāt, ka tas ir normāli – pārbaudīt tūkstošiem cilvēku nervus?
Vai tas ir tik grūti un neiespējami – EDS pirmajā lapā ievietot paziņojumu “Maksājumu uzskaite sistēma nedarbojas – tāpēc, ka mēs, VID speciālisti, neesam speciālisti, bet tikai tēlojam tādus”. Grāmatveži un visi nodokļu maksātāji vismaz zinātu, ar ko rēķināties.
Un Jūsu “atvainojamies par sagādātajām neērtībām” neko nepalīdzēs.
Kad nodokļu maksātājs pieļauj kļūdu, tad gan ar atvainošanos nevar tikt sveikā cauri.
Sagaidām no Jums konstruktīvu atbildi.
Kā arī sagaidām, ka attiecīgie VID “speciālisti” un atbildīgas amatpersonas atbrīvos vietu zinošiem un atbildīgiem darbiniekiem.
Pašlaik darba tirgū ir speciālistu pārpilnība.

Ar cieņu,
Aivars Droiskis
Latvijas Republikas ārpakalpojuma grāmatvežu asociācijas Valdes priekšsēdētājs
Rīgā, 25.01.2021

Nosūtīju. Iesaku arī citiem kolēģiem rakstīt to pašu.
Aivars007
Aivars007 25.01.2021 12:32
26981 сообщение на сайте
Айвар, браво!
А нельзя где-то выставить петицию, типа на manabalss, чтобы можно было электронно подписаться?
Albina
Albina 25.01.2021 12:40
64595 сообщений на сайте
Айвар, браво!
А нельзя где-то выставить петицию, типа на manabalss, чтобы можно было электронно подписаться?
Albina 25.01.2021 12:40
Diemžēl, man nav tādu iespēju.
Aivars007
Aivars007 25.01.2021 12:41
26981 сообщение на сайте
Может тут на ВГК как-то организвать сбор подписей?
Albina
Albina 25.01.2021 12:44
64595 сообщений на сайте
Может тут на ВГК как-то организвать сбор подписей?
Albina 25.01.2021 12:44
Esmu pesimists. Te visiem viss ir labi. Paņaudēs un nomierināsies.
- Ko tad es! Es jau neko! - Parastās atrunas.
Aivars007
Aivars007 25.01.2021 12:48
26981 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.