Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

DD ziņojums К списку тем

DD ziņojums
Скажите пожалуйста, если работадатель доплатил к пособию по простою выплаченому государством , как эта доплата должна отражаться в DD ziņojums?
Manja
Manja 16.02.2021 10:44
345 сообщений на сайте

Ответы (30)

Большое спасибо Zinme! Именно этого я и опасаюсь. Не знаю, что вам не нравится в моем вопросе Mu-maija, Зарплата платится за отработанное время или я не права? А люди не работают , находятся в простое не по их вине. Считаю ,что доплата к пособию должна облагаться налогами. Однако это не зарплата, а доплата. Меня больше интересовало сообщение DD. Как это будет воспринято ВИДом, если подается заявка на пособие по простою , а в сообщении стоит опрелеленная сумма. К сожалению из всех участвующих в дискуссии мне конкрето высказали свое мнение Aivareno и Zinme. Я звонила в консультацию ВИДа и даже там мне не смогли ответить как нужно сделать. Но склоняюсь к совету Aivareno и Zinme, потому что и я так же считаю. Спасибо.
Manja
Manja 17.02.2021 10:38
345 сообщений на сайте
В сообщении работодателя указывается не зарплата, а объект социальных взносов
К тому же работодателю не запрещено поддерживать работников дополнительно и без всяких наказаний со стороны СГД.
Возвращать прошлым летом СГД требовало тем, кто получил пособия, не имея на то основания, т.е. не выполнив те требования, при которых пособие полагалось.
Mu-maija
Mu-maija 17.02.2021 10:53
15808 сообщений на сайте
Сдадите исправленный DD ziņojums - там отработанные часы будут= 0 Это будет считаться простоем?
Slazda
Slazda 17.02.2021 11:19
1613 сообщений на сайте
Если что, запросят график.
Otkat
Otkat 17.02.2021 12:15
1239 сообщений на сайте
VSAA часто запрашивает, а что у вас один день сотрудник работал, а получил трехмесячную зарплату. Налоговой все ровно, заплатили налоги и спите спокойно
Otkat
Otkat 17.02.2021 12:19
1239 сообщений на сайте
VIDam radīsies jautājums kā darbinieks ir "strādājis" dīkstāves laikā.
Zinme 17.02.2021 09:45
Viss ir vienkārši, ja sniedz patiesas ziņas! Šajās dienās redzu daudzus grāmatvežu sastrādātus brīnumus, un tad nav jābrīnās par jautājumiem no VID un pabalsta atmaksas pieprasījumiem! Kā raksta Mu-maija - brīnumaini brīnumi!
Es nekad nesniedzu nepatiesu informāciju - neredzu arī iemeslu, kādēļ man tas būtu jādara! Visi mani iesniegtie pabalsti tiek akceptēti, ja VID rodas jautājumi, uz tiem tiek atbildēts nekavējoties, pamatojot atbildes ar dokumentiem.
Pirms pabalstu pieprasīšanas iepazīstos ar informāciju, skatos VID seminārus, un man nav daudz jautājumu, tur viss tiek ļoti labi izskaidrots! Viss "cepiens" iekš VGK nav nekā vērts! VID darbinieki izpilda likumu, ja kaut kas neapmierina, drīkst pārsūdzēt VID lēmumus.
Aivareno
Aivareno 17.02.2021 18:29
6641 сообщение на сайте
VIDam radīsies jautājums kā darbinieks ir "strādājis" dīkstāves laikā.
Zinme 17.02.2021 09:45
Viss ir vienkārši, ja sniedz patiesas ziņas! Šajās dienās redzu daudzus grāmatvežu sastrādātus brīnumus, un tad nav jābrīnās par jautājumiem no VID un pabalsta atmaksas pieprasījumiem! Kā raksta Mu-maija - brīnumaini brīnumi!
Es nekad nesniedzu nepatiesu informāciju - neredzu arī iemeslu, kādēļ man tas būtu jādara! Visi mani iesniegtie pabalsti tiek akceptēti, ja VID rodas jautājumi, uz tiem tiek atbildēts nekavējoties, pamatojot atbildes ar dokumentiem.
Pirms pabalstu pieprasīšanas iepazīstos ar informāciju, skatos VID seminārus, un man nav daudz jautājumu, tur viss tiek ļoti labi izskaidrots! Viss "cepiens" iekš VGK nav nekā vērts! VID darbinieki izpilda likumu, ja kaut kas neapmierina, drīkst pārsūdzēt VID lēmumus.
Aivareno 17.02.2021 18:29
Kāds patiess un milzīgs prieks, ka no šādiem ļoti apzinīgiem un likumpaklausīgiem ārpakalpojuma grāmatvežiem ir izveidojies LRĀGA kodols.
Kopā mēs spēsim daudz paveikt!
Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek! (C Jānis Rainis)
Aivars007
Aivars007 17.02.2021 19:12
26981 сообщение на сайте
Aivareno, atvainojiet, bet kur jūs manā atbildē saskatāt norādi autoram sniegt nepatiesu informāciju? Es tikai vērsu jautātājas uzmanību uz to, ka VID, iespējams, radīsies jautājumi.
Zinme
Zinme 17.02.2021 19:40
1179 сообщений на сайте
Aivareno, atvainojiet, bet kur jūs manā atbildē saskatāt norādi autoram sniegt nepatiesu informāciju? Es tikai vērsu jautātājas uzmanību uz to, ka VID, iespējams, radīsies jautājumi.
Ja darbinieks nav strādājis, tad nekādas stundas nedrīkst būt! Tas taču ir loģiski. Ja tā ir piemaksa, prēmija vai pabalsts, tad tas tā arī jāizmaksā, nenorādot nekādas stundas. Autors raksta:
доплатил к пособию по простою выплаченому государством
No šī secinu, ka bija dīkstāve, bet vadība nolēma veikt piemaksu. PIEMAKSU! Nevis algu par nostrādātajām stundām, jo tādas vispār nedrīkstēja būt, ja jau bija dīkstāve visu mēnesi!
Aivareno
Aivareno 18.02.2021 05:21
6641 сообщение на сайте
Aivareno, atvainojiet, bet kur jūs manā atbildē saskatāt norādi autoram sniegt nepatiesu informāciju?
Norādi es nesaskatīju, uzrakstīju viedokli par šīm pieprasītajām atmaksām no VID puses. Jo noteikti šie pieprasījumi bija pamatoti, bez pamatojuma VID neko nedara. Kā jau rakstīju, manā praksē nav bijuši pieprasījumi, lai atmaksātu pabalstu, tāpēc brīnījos par to, kad uzzināju ka tā notiek. Bet šobrīd, kad redzu, kādā kvalitātē šo pabalstus pieprasa, vairs nebrīnos.
Aivareno
Aivareno 18.02.2021 05:29
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.