Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

attiecības ar VID un maršruta lapas К списку тем

attiecības ar VID un maršruta lapas
manuprāt neviens normatīvais akts nenosaka, kā aizpildāma maršruta lapa jeb tomēr ir?

VID prasa paskairojumu par degvielas izlietojumu minot, ka "Pārbaudes laikā nav iespējams konstatēt vai uzņēmums iepirkto degvielu izlietojis pamatoti sasitībā ar uzņēmuma darbību. Pārbaudes laikā uzrādītas maršruta lapas saskaņā ar kurām uzņēmuma rīkotājdirektors brauciena mērķi norādīts jurista konsultācijas, darījumu kārtošana , bet uzņēmuma izdevumos nav neviena attasinojuma dokumenta (rēķina, kvīts, čeka) par jurista konsultāciju saņemšanu. Nav iespējams konstatēt kādi darījumi tiek kārtoti Daugavpilī, Aizkrauklē."

Ja direktors konsultējas pie pazīstama jurista un nemaksā par to, kāds var būt attasinojuma dokuments, un kas tad reglamentē, ka tādam noteikti jābūt? Ja direktors brauc uz D-pili un citur apskatīt cirsmas (darbība mežistrāde), veikt sarunas ar potenciālajiem ciršanas teicību pārdevējiem un starpniekiem- vai tad priekš tā jāsastāda kāda lapele, ka tikās ar to un to? Galu galā tas ir uzņēmuma komercnoslēpums. Jeb tomēr nē?

Tagad prasa paskaidrojumu, kāpēc direktors tik bieži brauc uz Rīgu.
Cleo
Cleo 29.09.2005 16:14
19234 сообщения на сайте

Ответы (116)

Cleo- labi, ka pēc visām problēmām ar VIDU nav pazudusi humora izjūta. Kā man patīk šis priekšlikums par kartes uzzīmēšanu, kā naudu aizved uz banku! Super! Īsts atradums zagļiem!

Starp citu, kā beidzās ar durvīm? Ir jau ieliktas, vai arī kaut kas nav kārtībā?

Ja ir problēmas, zvani.
Tiggra123
Tiggra123 04.11.2005 16:19
435 сообщений на сайте
Zane, līdz koridoram vēl neesam tikuši, bet nu jau it kā rīt sāks lielo istabu, un kad to beigs, tad sāks koridoru, tad arī durvis liks. Domāju problēmu nebūs
Cleo
Cleo 04.11.2005 16:40
19234 сообщения на сайте
Rude1, ja no bankas saņemta nauda kasē, man parasti ir bankomāta čeks un kaes orederī šī čeka numurs. Ja čeks ir no čeku grāmatiņas, tad kases orderī jāieraksta šī čeka numurs, bet čeka pasaknīša otrā pusē kases ordera numuru un datumu. Ir arī dzirdēts, ka prasījuši pievienot pasaknīti (nesaprotu gan kā to iedomājās, vai plēst pasaknīti no čeku grāmatiņas ārā, nu nez, man neko tādu nav prasījuši pievienot). Bet šai jautājumā forumā domas dalās un it kā ir uzskats, ka arī šo operāciju būtu jāgrāmato izmantojot avansa norēķinu personas kontu (jo persona saņem naudu un atnes uz kasi).
Cleo
Cleo 04.11.2005 16:57
19234 сообщения на сайте
Es grāmatoju izņemto naudu-čeku uz 2670- nauda ceļā vai būs pareizi? D 2670 K 2620 , kad izrakstu kases ieņēmuma orderi D 2610 K 2670.
Berziplus
Berziplus 05.11.2005 18:22
217 сообщений на сайте
ja nemaldos forumā izskanēja viedoklis, ka kontu nauda ceļā izmanto tajos gadījumos, kad nauda no jūsu viena norēķinu konta ir aizskaitīta uz citu, bet tajā dienā tā vēl nav ienākusi. Iespējams, ka man nav taisnība, bet izņemot skaidro naudu no bankas konta ir jābūt skaidram kur tā nauda nonāk - vai nu 2380 norēķinos ar avansa nor.personuvai 2610 kasē. Mans viedoklis, ka skaidra nauda nevar atrasties kaut kur ceļā, bet vienas dienas ietvaros "ceļojot" nav nekādas nepieciešamības pēc starpkontiem.

Cik no diskusijām noprotu, tad revidentiem patīk redzēt divus grāmatojumus naudas ceļojumam D 2380 K 2620; D 2610 K 2380 un otrādi D 2380 K 2610; D 2620 K 2380/ bet man ērtāk konta papildināšanas naudu grāmatot uzreiz uz banku no kases, nevis dzenāt caur 2380 kontu, tāpat arī izņemto skaidro naudu no bankas ērtāk iegrāmatot kasē (kaut vai katru dienu) un reizi mēnesī no kases izsniegt nepieciešamo summu avansierim.
Cleo
Cleo 06.11.2005 08:54
19234 сообщения на сайте
Вообще-то я тоже считаю, что "деньги в пути" - это в пути из одного банка в другой.
Martinas
Martinas 06.11.2005 11:03
38532 сообщения на сайте
Я предлагаю разработать подробный маршрут движения денег из кассы в банк и наоборот,где будет расписано каким именно маршрутом едут деньги и на каком виде транспорта и прикладывать это как оправдательный документ к кассовому ордеру или авансовому отчету-чтобы у проверяющих не возникало вопросов -а где же деньги?
Leshej
Leshej 06.11.2005 11:09
852 сообщения на сайте
Ага, и если директор будет плохо себя вести, продать этот документ грабителям.
Martinas
Martinas 06.11.2005 11:18
38532 сообщения на сайте
Ага. К каждому расходно-приходному ордеру прилагаем подробный путевой лист. И если дир будет плохо себя вести ...
Albina
Albina 06.11.2005 12:06
64700 сообщений на сайте
Paldies Cleo, dokumentus saņēmu

Man gan liekas, ka dzenāt caur 2380 ir muļķīgi, jo naudu izdod banka, nevis kasieris un tātad nevar zināt brīdi, kad cilvēks naudu ir saņēmis, bet kad cilvēks ar naudu nonācis līdz ofisa kasei (t.i. līdz grāmatvedim), tad nauda savu ceļu ir beigusi un JAU IR nonākusi kasē.
Rude1
Rude1 07.11.2005 18:48
169 сообщений на сайте
hmm es kaut ko sūtīju?
Cleo
Cleo 07.11.2005 19:09
19234 сообщения на сайте
Ja par mašīnu maksā nodokli , vai ceļazīmēs obligāti jānorāda maršruts?Kaut kur lasīju par ceļazīmju noformēšanu, bet nevaru atras tkur tas bija
Vinkijs
Vinkijs 29.07.2016 13:55
1654 сообщения на сайте
Es arī līdz galam nevaru saprast kā tur ir. Zinu ka raugoties no UIN likuma detalizetas ceļazīmes nav jāpilda ja maksa UVTN. Bet raugoties no PVN likuma nekādu atvieglojumu, cik saprotu, ja jautaju citiem - cik cilvēku tik viedokļu, viens saka nevajag, cits atkal nē vajag...
Agnese07
Agnese07 29.07.2016 14:12
289 сообщений на сайте
Kādas maršruta vai ceļazīmes jāraksta smagajiem automobīļiem kokmateriālu pārvadātajiem pa Latviju?
Vinkijs
Vinkijs 29.07.2016 14:39
1654 сообщения на сайте
VID mājas lapā bija informācija par ceļazīmēm, ko var nenoformēt ,ja maksā nodokli.Sakarā ar mājas lapas uzlabošanu vairs nevaru atrast.Varbūt kādam ir?Paldies
Vinkijs
Vinkijs 05.10.2016 09:59
1654 сообщения на сайте
Atradu:-D
Vinkijs
Vinkijs 05.10.2016 10:06
1654 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.