Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Kocinieki.... К списку тем

Kocinieki....
MK noteikumos Nr.684 10.punktā ir teikts par apaļo kokmateriāu kustības pārskatu. Es saprotu, ka šo pārskatu VID līdz 31.01.2006.g. jāiesniedz par pagaidu uzglabāšanas vietās apaļo kokmateriālu kustību.

VID konsultācijā man nevarēja 100% atbildēt, ka jā, jāsniedz tik tiem, kas pirkuši vai ieguvuši ciršanas tiesības un tirgojuši (cirtuši) kokmateriālus cirsmās.

Vai tie, kam ir gateri arī sniegs šo pārskatu? Manuprāt gateris ir pastāvīgā kokmateriālu uzglabāšanas vieta un uz tiem attiecas MK noteikumu tā daļa, kur ir par apaļo kokmateriālu uzskaiti pastāvīgajās uzglabāšanas vietās- un šajā sadaļā par atskaiti nav ne vārda.

Nevar taču būt, ka visi gateri sniegs šos pārskatus? http://www.vmd.gov.lv/doc_upl/ns62.htm

Juristi palīdziet pareizi iztulkot šo likuma normu, laika palicis pavisam maz līdz 31.01.2006, bet metodisko skaidrojumu šai sakarā nekādu nav, arī VID atturās no komentāriem.
Cleo
Cleo 18.01.2006 21:05
19234 сообщения на сайте

Ответы (28)

10. Katra mēneša sākumā un beigās (bet ne vēlāk kā līdz nākamā kalen­dāra mēneša piecpadsmitajam datumam) reģistrā norāda apaļo kokmateriālu kopējo apjomu. Līdz nākamā gada 20.janvārim persona sagatavo apaļo kokmateriālu plūsmas uzskaites kopsavilkumu, kurā norāda šo noteikumu 8.punktā minēto apjomu summu pēc stāvokļa uz 31.decembri un līdz 31.janvārim iesniedz Valsts ieņēmumu dienesta reģionālajā iestādē atbilstoši juridiskās personas juridiskajai adresei vai fiziskās personas deklarētajai dzīvesvietai.

До 20 сделать и до 31 января подать в СГД. Бланка нет, в хранилище у Cleo есть ее вариант.
Irena22
Irena22 22.01.2007 13:12
42998 сообщений на сайте
Man viens aiznesa atskaiti,viņam pateica,ka nevajag vairs tādu sniegt.Viņam atlikumi bija cirsmās.
Valentinar
Valentinar 23.01.2007 16:51
411 сообщений на сайте
TIKAI likuma punkts jau nav atcelts un kad VID to konstatēs, vai pierādīsi, ka aiznesa, bet VID darbinieki neņēma pretī ? Es arī aiznesu, plecus noraustīja, kaut kam pazvanīja, bet paņēma.
Cleo
Cleo 23.01.2007 19:32
19234 сообщения на сайте
Мне сегодня тоже сказала наша коллега, что СГД сказалоЮ что им этот отчет не надобен. На пункт в Правилах-то не отменили!
Irena22
Irena22 23.01.2007 22:37
42998 сообщений на сайте
vot imenno, sevodnja im nenado, a zavtra skažut shto nado bilo. Mi shto lji pravila pisalji?
Cleo
Cleo 24.01.2007 08:07
19234 сообщения на сайте
Мне вчера в консультации Курземского района тоже сказали, что отчет не нужен. Да, якобы и в прошлом году многие не сдали, но никаких "репрессий" не последовало. Что решили - сдавать?
Valterin
Valterin 24.01.2007 10:40
8641 сообщение на сайте
Es nesīšu. Kā jau noteikumos rakstīt. Ko teiks tad skatīšos.
Ilma
Ilma 24.01.2007 10:44
30495 сообщений на сайте
Я думаю, что лучше сдать.
Irena22
Irena22 24.01.2007 11:07
42998 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.