Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

auto К списку тем

auto
Labdien!

Palidziet ludzu ar so jautajumu, kura vieta likuma un vai ir atruntas cik automasinas gada laika var iegadaties un pardot fiziskā persona?!
Sokola
Sokola 03.08.2007 15:43
327 сообщений на сайте

Ответы (9)

Kamēr nenobrauc lejā no egles;-)
Ambera
Ambera 03.08.2007 15:46
21759 сообщений на сайте
В законе количество нигде не оговорено. Все на усмотрение налоговой и судов в зависимости от экономической сути сделки.

А они могут усомниться в том, что каждую неделю надо машину личную менять.

Очень много судов сейчас с такими коммерсантаи, которые машины из-за границы гоняли, а потом тут продавали. Оправдаться личной надобностью обычно не удается.
Maija
Maija 03.08.2007 15:48
28223 сообщения на сайте
bet ja nopietni?! jo nekur likuma par IIN neatradu un vids atsakas sniegt tadu info...
Sokola
Sokola 03.08.2007 15:49
327 сообщений на сайте
nu principā arī nekur neesmu par šo tēmu lasījusi, bet ja nonāks VID redzes lokā, tad to var klasificēt kā saimniecisko darbību
Larao
Larao 03.08.2007 15:53
6767 сообщений на сайте
Нету потому что такой информации. Будет каждый раз оцениваться цель и экономическая суть сделки.
Maija
Maija 03.08.2007 15:58
28223 сообщения на сайте
es zinu privātpersonas, kas ar to nodarbojas, bet tikkai naudu saņem skaidrā, bet ja piedāvāsies kāds iegādāties līzingā vai ar pārskaitījumu, tad auto nedabūt
Larao
Larao 03.08.2007 16:09
6767 сообщений на сайте
> Larao- visi viņi skaidrā, bet ir vēl tāda lieta kā csdd, jo bieži autoi sākumā reģistrē uz sava vārda, un tad arī iekrīt.

. jā nav noteikts auto daudzums, bet VID ļoti patīk to klasificēt kā saimniecisko darbību
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 03.08.2007 16:20
2557 сообщений на сайте
tieši tā, to jau gribu pateikt, ka ja šobrīd vēl neko neteiks, tad jebkurā gadījumā pienāks laiks, kad vilks ārā visu "netīro veļu" un tad šāda veida darbībai būs lieli nodokļu parādi

zinot mūsu valsts likumdevējus, izdomās kā nokāst naudiņu

dienžēl, bet fakts
Larao
Larao 03.08.2007 16:26
6767 сообщений на сайте
Ludmila_st_

ir jau tādi, kas ved auto ar dokumentiem nereģistrējot auto uz sava vārda, un darbojās ar pilnvarām, tie var tikt sveikā cauri
Larao
Larao 03.08.2007 16:27
6767 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.