Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Atvaļinājums pa daudz!! К списку тем

Atvaļinājums pa daudz!!
Labdien!

Nepatīkams gadījums! Iet prom darbinieks kam atvaļinājums jau ir izdots līdz 2008.gadamaijam. Saprotu, ka ir jāraksta vadītāja rīkojums, ka tā summa ir jāietur? Vai man ir jādabū arī darbinieka piekrišana ka viņš ļauj ieturēt to summu? Un kā visu to pasākumu kontēt??
Torija
Torija 05.10.2007 14:27
340 сообщений на сайте

Ответы (6)

Nē, darbinieka piekrišana šajā gadījumā nav vajadzīga.

Piekrišanu vajag tad, ja darba devējs ietur tam nodarītos zaudējumus, tur ir cits DL pants.
Newfolder
Newfolder 05.10.2007 14:33
340 сообщений на сайте
Un nekā speciāli kontēt nevajag. Jūs vienkārši aprēķināsiet darbiniekam viņam pienākošos algu un no tās ieturēsiet pārmaksāto atvaļ.naudu (bruto). Rezultātā sanākusī summa arī kontēsies D Izdevumi K Darba alga.
Newfolder
Newfolder 05.10.2007 14:35
340 сообщений на сайте
Sarēķiniet pēdējo algu, ja nepietiek, tad nepietiek - jāpiedod
Ambera
Ambera 05.10.2007 14:36
21759 сообщений на сайте
Man arī tā būs, ka nepietiks! Piemēram oktobrī alga viņai sanāk 50 Ls Atvaļinājums jāietur 75 Ls! Darba grafikā uzrādās, ka strādā 5 stundas dienā un soc atskaitē aizies ka bruto alga 0.00?? Vai es pareizi saprotu?
Torija
Torija 05.10.2007 14:41
340 сообщений на сайте
Vispirms nodokļi, pēc tam ieturējumi
Ambera
Ambera 05.10.2007 14:42
21759 сообщений на сайте
Āaaaa!! Par nodokļiem piemirsu!!LOL Rīkojums arī jāraksta varbūt ir pie rokas kādam paraugs, kā viņš izskatās??
Torija
Torija 05.10.2007 14:55
340 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.