Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Darba laika uzskaites tabele - grām.programmā vai EXCEL formatā??? К списку тем

Darba laika uzskaites tabele - grām.programmā vai EXCEL formatā???
Cien.grāmatveži,

Pateiciet man,lūdzu, vai obligāti jātaisa darba laika uzskaites tabele izvērstā formā ar nostrādāta laika dienā uzradīšanu vai pietiek tikai izdrukāto no grāmatv. programmas, kur var redzēt kopējo nostrādāto laiku (dienas,stundas) mēnesī???;-)
Waglevika
Waglevika 25.10.2007 09:23
30 сообщений на сайте

Ответы (45)

obligāti!!!!!!!!!!!!!!
Ambera
Ambera 25.10.2007 09:24
21759 сообщений на сайте
55.pants. Darba kārtības noteikumi

(1) Darba devējs, kas uzņēmumā parasti nodarbina ne mazāk kā 10 darbiniekus, konsultējoties ar darbinieku pārstāvjiem, pieņem darba kārtības noteikumus. Darba kārtības noteikumi pieņemami ne vēlāk kā divu mēnešu laikā no uzņēmuma darbības uzsākšanas dienas.

(2) Darba kārtības noteikumos, ja tas nav ietverts darba koplīgumā vai darba līgumā, paredz:

1) darba laika sākumu un beigas, pārtraukumus darbā, kā arī darba nedēļas ilgumu;

2) darba laika organizāciju uzņēmumā;

3) darba samaksas izmaksas laiku, vietu un veidu;

4) atvaļinājumu piešķiršanas vispārējo kārtību;

5) darba aizsardzības pasākumus uzņēmumā;

6) darbinieku uzvedības noteikumus un citus noteikumus, kas attiecas uz darba kārtību uzņēmumā.

(3) Ar pieņemtajiem darba kārtības noteikumiem iepazīstina visus darbiniekus. Darba devējam ir pienākums gādāt par to, lai darba kārtības noteikumu teksts būtu pieejams ikvienam darbiniekam.
Larao
Larao 25.10.2007 09:35
6767 сообщений на сайте
137.pants. Darba laika uzskaite

(1) Darba devējam ir pienākums precīzi uzskaitīt katra darbinieka nostrādātās stundas un virsstundas, tajā skaitā nakts laikā, nedēļas atpūtas laikā un svētku dienā nostrādātās stundas.

http://www.likumi.lv/doc.php?id=26019&mode=DOC
Ambera
Ambera 25.10.2007 09:40
21759 сообщений на сайте
A tie darba kaartiibas noteikumi jaanoformee tikai tad ja uznjeemumaa ir vairaak par 10 darbiniekiem ja?

Un par to uzskaites tabeli man jautaajums.. Taas stundas katru dienu atziimee darba deveejs jeb kaada cita persona?
Dachukz
Dachukz 25.10.2007 09:44
19 сообщений на сайте
Jaa, paldies par uzskaiti
Dachukz
Dachukz 25.10.2007 09:44
19 сообщений на сайте
arī ja ir viens darbinieks:-<
Ambera
Ambera 25.10.2007 09:51
21759 сообщений на сайте
Bet kaa tad saprast: Darba devējs, kas uzņēmumā parasti nodarbina ne mazāk kā 10 darbiniekus ?
Dachukz
Dachukz 25.10.2007 09:53
19 сообщений на сайте
www.osha.lv

www.darbavide.lv
Andaz
Andaz 25.10.2007 09:56
27892 сообщения на сайте
Kas tad tā par likumu traktēšanu!

9.pants Darba aizsardzības organizatoriskā struktūra

(1) Lai veiktu darba aizsardzības pasākumus un darba vides iekšējo uzraudzību, darba devējs:

1) pats var veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus — ja uzņēmumā ir ne vairāk kā desmit nodarbinātie un darba devējs IR APMĀCĪTS Ministru kabineta noteiktajā kārtībā;

2) norīko darba aizsardzības speciālistu — ja uzņēmumā ir mazāk nekā 50, bet vairāk nekā desmit nodarbinātie;

Ambera
Ambera 25.10.2007 11:19
21759 сообщений на сайте
Šodien saņēmu uzaicinājumu uz semināru, kurā tiks paskaidrots kaut kāds nolikums par amatiem , kuriem var neveikt darba laika uzskaiti.Vaikāds ir kaut ko par to dzirdējis?AT Senāta spriedums, kas ir labvēlīgs darba devējam.Lektors - Agris Svire - darbojies VID un tagad nodokļu maksātāju pārstāvībā tiesā.
Otija
Otija 25.10.2007 12:05
1772 сообщения на сайте
Vai viņš nav Svare?

Man Svares semināri nepatīk! Viņš pārāk tīksminās pats par sevi! Un neko jēdzīgu nepastāsta! katrā teikumā "es tā, es to..."
Andaz
Andaz 25.10.2007 13:50
27892 сообщения на сайте
Jā..piedodiet, Svare....Man gan nav būtiski par to semināru, bet , acīmredzot - ir kādi amati, kam nav jāuzskaita stundas....tas man liekas interesanti. Manuprāt - priekš kam uzskaitīt stundas ofisa darbiniekime, ja līgumā skaidri un gaiši pateikts - 8 stundas - no 9 - 18 ar 1 stundu pārtraukumu???
Otija
Otija 25.10.2007 14:40
1772 сообщения на сайте
Ja liekas, tad var sasisties:-<
Ambera
Ambera 25.10.2007 16:05
21759 сообщений на сайте
Ambera!!!!No jums gan negaidīju tādu "bērnišķigu" komentāru....Loģikas nekādas!:-O
Otija
Otija 25.10.2007 16:33
1772 сообщения на сайте
Kad uzrēķinās soda naudas, tad redzēsim tās likšanās sekas.

Cik var citēt likumus, ja pašai ir par grūtu tos palasīt.

Vēl kritizēs te...
Ambera
Ambera 25.10.2007 16:40
21759 сообщений на сайте
Es ļoti labi zinu, kas ir rakstīts likumos, bet runāju par pilnīgi citu tēmu - par precedentu, kad AT senāts ir lēmis par labu darba devējam, ka ir amati, kam NAV jāuzskaita stundas!Var jau būt Jūs zināt VISUS likumus no galvas un sausi kalpojat tikai likuma punktiem, bet ir arī citas lietas un citi viedokļi. Un j;usu vecumā te mētāties ar mazu bērnu teicieniem tie''am ir smieklīgi. ja kas nepatika, varat klusēt.
Otija
Otija 25.10.2007 16:48
1772 сообщения на сайте
- Nekas nav ātrāks par gadiem. /Ovīdijs/
Ambera
Ambera 25.10.2007 19:51
21759 сообщений на сайте
Kāpēc Jūs nospriedāt , ka seminārā ies runa par amatiem, kam nav jāuzskaita stundas??
Cleo
Cleo 25.10.2007 20:03
19234 сообщения на сайте
Svare ja nemaldos diezgan bieži semināros popularizē grāmatvežiem slēgt ar uzņēmumu nevis darba līgumu, bet uzņēmuma līgumu.

Nekur gan pagaidām neesmu uzgājusi amatus, kuriem nebūtu jāuzskaita stundas. Ofisa darbinieks jau cilvēks vien ir, ja nu saslims un tās 8 stundas nenostrādā, kā tad grāmatvedis sarēķinās algu bez darba laika uzskaites tabeles, kā zinās cik tad tas darbinieks nostrādāja, kā to vai algas sarēķinātas pareizi zinās grāmatvedis, kas nomainīs iepriekšējo grāmatvedi?
Cleo
Cleo 25.10.2007 20:08
19234 сообщения на сайте
Cleo,

Vai darba laika uzskaitījumu tabele ir vajadzīga arī IK?
Dacents
Dacents 26.10.2007 00:13
55 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.