Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Kādu likmi piemerot pakalpojumiem ārpus Latvijā? К списку тем

Kādu likmi piemerot pakalpojumiem ārpus Latvijā?
Latvijas PVN maksātāja firma A sniedz otrai Latvijas PVN maksātāja firmaiB pakalpojumus: stenda noma priekš izstādes. Izstāde notiks ārpus Latvijas, ES teritorijā. Firma A piestāda firmai B rēķinu par stenda nomu ar 0% likmi, ārgumentējot to , ka pakalpojuma sniegšanas vieta (izstādes norises vieta) nav iekšzeme. Vai ir pareizi?
Prakash
Prakash 09.11.2007 13:39
14 сообщений на сайте

Ответы (4)

выгоду получает Латвийская фирма поэтому 18%.
Iks
Iks 09.11.2007 13:45
нет сообщений на сайте
(7) Pakalpojuma saņēmēja juridisko adresi uzskata par pakalpojuma sniegšanas vietu šādiem pakalpojumiem, ja apliekamā persona šos pakalpojumus sniedz jebkurai citas dalībvalsts personai, kas veic saimniecisko darbību, vai Eiropas Savienības teritorijā nereģistrētai personai:

7) lietu noma, izņemot nekustamā īpašuma un transportlīdzekļu nomu

Bet ja ES partneris ir apliekama persona, tad jalasa:

28.pants Nodokļa 0 procentu likmes piemērošana darījumiem Eiropas Savienības teritorijā

Man tomer liekas, ka japiemero 18%
Servente
Servente 09.11.2007 14:49
414 сообщений на сайте
Latvijas PVN maksātāja firma A sniedz otrai Latvijas PVN maksātāja firmaiB pakalpojumus: stenda noma

Фирме А "паралельно" куда фирма В повезёт стенд.Аренда произошла на территории Латвии, поэтому 18%. ИМХО.
Luiza
Luiza 09.11.2007 15:07
7704 сообщения на сайте
Es nepamaniju, ka parnteris ari ir Latvija registreta persona. Nu ja ta, tad japiemero 18%, jo pakalpojuma sanemejs ir firma B, kas atrodas Latvijas teritorija. Ta ka pilnigi piekritu Luizai.
Servente
Servente 09.11.2007 15:13
414 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.