Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

pashnodarbinatais un soc.nodoklis К списку тем

pashnodarbinatais un soc.nodoklis
Sveiki,

nesen saaku darboties kaa pashnodarbinaatais. nodarbojos ar stikla izstraadaajumu taisiishanu. 14.oktobriisamaksaaju pirmo reizi soc.nodokli vai to var pievienot klaat pie izdevumiem oktobra meenesii??? vai to var rakstiit 21.aileezhurnaalaa- izdevumi kas saistiiti ar citiem saimnieciibas veidiem????
Anucis
Anucis 06.01.2008 14:45
4 сообщения на сайте

Ответы (25)

Ineho- Jums taisnība, otrais teikums jau paliek bez izmaiņām.Nu negribu piekrist, ka par 2007. gadu vajadzēs labot uz 70%, ja es, piemēram visa gada garumā varu 90% pamatot ar maršruta lapām un arī degvielas izlietojumu.Kurtad liksim izlietoto degvielu un citas izmaksas ar auto uzturēšanu saistītas? Mainīsies ienākumi pa mēnešiem, un var pat sanākt ka pārsniedz līdz ar to 150 latus. Ko tad?
Vijoliite
Vijoliite 07.01.2008 19:58
1711 сообщений на сайте
Nu..... ja ,piemēram, ticēsim tam, ka 70% attiecas uz visu gadu, tad pārrēķināto starpību koriģēsim izziņā gada beigās un samazināsim saimn.d.izdevumus 150 ls tas neskars, jo žurnālu jau neviens nepārraksta pēc izdevumu koriģēšanas, katrā ziņa par to var atsisties.Tadvēl, es nesprotu, no kurienes te visi rauj tos 9o% ? Kaut kad tad pat, kad pieņēma visus tos grozījumus IIN likumā ar 2007.g. sākumu, bija arī izmaiņas MK 793 noteikumos, un to 96. p-tu par 90% taču izsvītroja.'(tur veselu jūru tos punktus izmeta un izmainīja) Manuprāt visu šo gadu ar maršruta kartēm jau visus 100% varēja norakstīt, pirms te uzblīkšķināja decembrī ar tiem 70%.Tagad vilciens aizgājis.
Ineho
Ineho 07.01.2008 20:19
30 сообщений на сайте
Es, piemēram, tos 90% piemēroju tikai tāpēc, ka nu neticēs neviens, ka no darba mājās es braucu ar citu mašīnu, ja tas neatrodas juridiskajā adresē. Tikai tāpēc.
Vijoliite
Vijoliite 07.01.2008 20:32
1711 сообщений на сайте
Busiņam es 100% norakstu ar izstrādātiem maršrutiem pa km ar visām maršruta lapām, bet tas neaatiecas uz vieglajiem auto.Turarī es īsti nezinu kā vajadzēs.VID skaidroja, ka tas neattiecas uz kravas busiņu, ja var pamatot,lūdzu.:-)
Vijoliite
Vijoliite 07.01.2008 20:36
1711 сообщений на сайте
Manuprāt 2007. gadā par 90% vispār nekur nav rakstīts tas bija pirms 2007.g. tie 90%Tad bija 50% 2007.g. pēc grozījumiem 70%;-)
Ilma
Ilma 07.01.2008 21:24
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.