Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

ikmēneša atskaites К списку тем

ikmēneša atskaites
Varbūt kāds var nosaukt grāmatvedības atskaites, kuras ir jānodod ikmēnesi?

Es vēl tikko mācos par grāmatvedi, bet nākammenes būs to visu jātaisa, jo grāmatvede aizgāja:-/
Bestja
Bestja 23.01.2008 14:01
43 сообщения на сайте

Ответы (26)

Aivars007 forumā reģistrējies kā strādnieks, tikai nav piebildis ko viņš māk strādāt. Varbūt ka tikai gudri ironizēt pilnīgi par visim forumā uzdotajiem jautājumiem, tēmām un cilvēkiem kas šos jautājumus uzdod. Nesaprotu ko tik pārgudrs cilvēks dara pēc viņa paša domām "debīliķu" forumā. Ja nevar un negrib palīdzēt ar izsmeļošu atbildi, labāk lai nepiesārņo forumu.
Irenaz
Irenaz 23.01.2008 16:12
157 сообщений на сайте
Irēna

Nevienu par debilu neesmu šeit nosaucis.

Nesaprotu vienu - lai strādātu par ārstu, jāmācās desmit gadi, lai vadītu trolejebusu vai tramvaju, jāpabeidz vairāku mēnešu kursi, lai strādātu par šuvēju, arī jāpabeidz kursi, lai strādātu par grāmatvedi - pietiek atrast internetā forumu www.vgk.lv...

Kas Jums traucē reģistrēties par strādnieku? Esmu strādnieks, un par tādu arī reģistrējos. Kad būšu prezidents, reģistrēšos par prezidentu.
Aivars007
Aivars007 23.01.2008 16:47
26984 сообщения на сайте
Bestja

ziņojumu: 7 23.01.2008 14:39

... bet nu ja man ir kaut kas jāizdara, es labāk uzzināšu, vai es taisos darīt pareizi, nevis skriet pie kāda grāmatveža, lai viņš to izdarītu ...

Domāju tieši pretēji - jāaicina palīgā kāds grāmatvedis, lai uz vietas paskatās no kura gala sākt, savādāk kapitāli visu salaidīsiet dēlī. Ne jau forumā tādas lietas risina.
Ambera
Ambera 23.01.2008 19:18
21759 сообщений на сайте
Bestja

ziņojumu: 7 23.01.2008 14:26

mapē atradu darba devēja paziņojumu par algas nodokli par 2007 gadu. bet nav ne parakstīts, ne kādu VID atzīmju...

********

Tad vispirms pārbaudiet tā ierakstus ar kopsavilkumu darbinieku personīgajos rēķinos. Ja nepieciešams - labojiet un tad ... gatavojiet parakstīšanai un uz VID prom!
Liepupe
Liepupe 23.01.2008 19:45
нет сообщений на сайте
Bestja

ziņojumu: 7 23.01.2008 14:15

ja es pareizi saprotu, tātad man ir janodod VID deklarācijas par IIN, UIN, PVN un VSAOI. nu un deklarāciju par skaidrā nauda veiktajiem darījumiem, ja tie >3000.00Ls. Pareizi?

Tā, kā Jūs pat nesaprotat kādas atskaites vai deklarācijas jānodod, tad nometiet pie malas savu lepnību un paaiciniet tomēr speciālistu!
Andaz
Andaz 24.01.2008 19:01
27892 сообщения на сайте
Сходите в VID и уточните что сдано или зарегистрируйтесь EDS и все увидите что сдано и когда сдавать.Если проблемы то сами напишите заявление что ВЫ все исправите и прислушайтесь к советам наймите специалиста
Aronda
Aronda 24.01.2008 22:48
101 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.