Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

5. pielikums К списку тем

5. pielikums
Sakiet lūdzu par tādu lietu kā dividenžu norādīšana 5. pielikumos. Vai pareizi saprotu, ka 5. pilikumā jānorāda personai reāli izmaksātās dividendes attiecīgajā gadā nevis dividendes PAR to gadu ? Un vai tiešām IIN deklarācijā šīs pašas summas jāliek ailē: "Neapliekamie ienākumi" ... ? Man tā it kā saka VIDs. Vai tiešām tāda tā sistēma.

Man ir gadījums, kad cilvēkam 2007.g. izmaksātas dividendes PAR 2006.g. ... Bet nu paziņojumā un deklarācijā par 2007.g. cik saprotu no VID teiktā šī summa jāliek ...
Wwwrm
Wwwrm 25.01.2008 15:49
55 сообщений на сайте

Ответы (5)

Man teica VID, ka dividendes ir jāuzrāda 5.pielikumā, bet pie neapliekamajiem ienākumiem gan ne.
Indzina80
Indzina80 25.01.2008 15:59
86 сообщений на сайте
http://www.vgk.lv/lv/forum/5/64491/
Ambera
Ambera 25.01.2008 16:10
21759 сообщений на сайте
Indzina80,выплата дивидендов относится к необлагаемым доходам

5 пиеликумс для учредителей которые не связаны с фирмой трудовыми отношениями

Декларация подаётся за дивиденды выплаченные в 2007 году
Gravchik
Gravchik 25.01.2008 18:30
6085 сообщений на сайте
Un vai tiešām IIN deklarācijā šīs pašas summas jāliek ailē: "Neapliekamie ienākumi" ... ? Man tā it kā saka VIDs. Vai tiešām tāda tā sistēma.

______________________

Jā tiešām tāda tā sistēma. Gada ienākumu deklarāciju jau nestāda uzņēmums par personu, bet pati persona un norāda visus savus ieņēmumus, tai skaitā arī dividendes.
Cleo
Cleo 25.01.2008 19:22
19234 сообщения на сайте
2000.gada 2.maijaMK noteikumi Nr.166 "Noteikumi par iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārskatiem un paziņojumiem" apstiprina paziņojumu veidlapas, ar kuru palīdzību Valsts ieņēmumu dienests saņem informāciju par fizisko personu gūtajiem ienākumiem. Izmaksātās dividendes saskaņā ar likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli " 9.pantapirmās daļas pirmo punktu, ir ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekams ienākums. Par izmaksātajiem ienākumiem, kuri ir minēti iepriekšminētā likuma 9.pantā, ir iesniedzams 5.pielikums"Paziņojums par personai izmaksātajām ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamajām summām".
Cleo
Cleo 25.01.2008 19:24
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.