Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nesaprašana К списку тем

Nesaprašana
Sveiki visiem,

man piedāvā strādāt par grāmatvedi, piedevām galveno kādā uzņēmumā, kura darbība saistīta ar lauksaimniecību un šis uzņēmums nav mazs, tur ir vismaz 250 darbinieki, nu tad lūk, irtā, ka es nekad neesmu strādājusi par grāmatvedi, esmu tikai izgājusi kursus un tik cik universitātē, nav tā ka es neko nezinu, bet, jo es vairāk lasu likumsu jo mazāk saprotu varbūt, ka tad kad es strādāšu, tad sapratīšu, kas tur rakstīts:'(

vai ir iespējams to visu iemācīties un pēc tam uztaisīt bilanci par 2008.gadu Kas mani nedaudz apmācītu, it kā būtu, tur ir vēl divas grāmatvedes, bet man šķiet, ka tas tā kā nebūtu godīgi pret viņām, ka es tāda gandrīz balta lapa aizeju un sāku strādāt par galv.grāmatvedi.....
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 13:48
39 сообщений на сайте

Ответы (84)

Kaut ar būtu tik viens dators, bet pieslēdzas datu bāzei katrs lietotājs ar SAVU vārdu uzvārdu ievadot SAVU paroli. Zalktī ir ieraksta (log) reģistrā reģistrē visus kontētus iegrāmatojumus ar šiem datiem:

a)kas un kad veica pirmreizējo iegrāmatojumu;

b)kas un kad veica labošanu(izmaiņas);

c)kas un kad stornēja iegrāmatojumus.

Tas nodrošina informācijas saglabāšanu par katru iegrāmatojumu vai iegrāmatojuma labojumu, tā veidu, datumu un laiku, sistēmas ieraksta numuru, kā arī iegrāmatojuma veicēju.

Rindiņās par iegrāmatojuma veicēju un laiku tiek ierakstīta informācija, kad iegrāmatojums pirmoreiz ir sākts ievadīts. Pēc tam vēlāk, kad rodas tāda nepieciešamība, tad iegr āmatojums tiek papildināta un saglabāts. Par to tiek ierakstīta ierakstu reģistrā, kā arī ieraksta veiceju un laiku.

Kad iegrāmatojumu vajadzēs nostornēt, tad nostornēšana atsauc iegramatojumu uz ierakstu reģistru. Papildus reģistrā tiek ierakstīts stornēšanas veicēju un laiku.

Šo reģistru ir iespējams gan apskatīt, gan izdrukāt.

Papētiet programmu. Nekas, nekur, nekad nevar pazust.

Lai veicas.
Dimma
Dimma 13.05.2008 12:58
1727 сообщений на сайте
Man ir Jumis, un katram lietotājam ir nodalītas lomas - ko viņš var un ko nevar izdarīt! Un katrai sevi cienošai programmai ir šāda iespēja! Nevis visi var visu, bet Milda ir kasiere un var strādāt un sačakarēt tikai un vienīgi savu kasi, izveidot jaunus partnerus, bet ne izdzēst tos, Alma ir prečzine (pārdevēja) viņa ievada un izraksta pavadzīmes - un nevar bakstīties pa finanšu dokumentiem, kasi vai banku! Un tas ir arī jāizmanto - lomu sadalīšana! Un katram savs lietotāja vārds un pieejas parole, kuru nezin neviens cits!
Andaz
Andaz 13.05.2008 13:33
27892 сообщения на сайте
Un beigu beigās sanāk, ka ne jau programma ir vainīga, bet citi "ložņas"... Es viena pati strādāju ar Zalkti, un nekad nekas nekur nav aizložņājis...
Mushmire
Mushmire 13.05.2008 22:59
220 сообщений на сайте
Vēl var uzlikt parametros (programmā) atļaut grāmatojumus veikt tik no noteikta datuma. Jums iepriekšējo periodu neviens neko nevarēs izlabot.

Lai tik zalktis ložņā, citiem nav jāložņā
Dimma
Dimma 14.05.2008 08:59
1727 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.