Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nesaprašana К списку тем

Nesaprašana
Sveiki visiem,

man piedāvā strādāt par grāmatvedi, piedevām galveno kādā uzņēmumā, kura darbība saistīta ar lauksaimniecību un šis uzņēmums nav mazs, tur ir vismaz 250 darbinieki, nu tad lūk, irtā, ka es nekad neesmu strādājusi par grāmatvedi, esmu tikai izgājusi kursus un tik cik universitātē, nav tā ka es neko nezinu, bet, jo es vairāk lasu likumsu jo mazāk saprotu varbūt, ka tad kad es strādāšu, tad sapratīšu, kas tur rakstīts:'(

vai ir iespējams to visu iemācīties un pēc tam uztaisīt bilanci par 2008.gadu Kas mani nedaudz apmācītu, it kā būtu, tur ir vēl divas grāmatvedes, bet man šķiet, ka tas tā kā nebūtu godīgi pret viņām, ka es tāda gandrīz balta lapa aizeju un sāku strādāt par galv.grāmatvedi.....
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 13:48
39 сообщений на сайте

Ответы (84)

Silakalne, viss ie iespējāmd dzīvē, bet tomēr iesāku sakumam peņemt konsultācijas lai info sadalītu pa plauktiņiem galvā!
Ksenjka
Ksenjka 27.04.2008 13:50
297 сообщений на сайте
Jā, konsultācijas man būs vairāk nekā neieciešams, paldies!
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 14:00
39 сообщений на сайте
А вы подумайте для начала, зачем вас туда берут.

Неужели не нашлось более опытного буха для такой фирмы. Зарплата там должна быть нормальная.

Может и не стоит туда ходить, если опытные не рвутся.
Maija
Maija 27.04.2008 14:03
28223 сообщения на сайте
Šī uzņēmuma īpašnieks un vadītājs ir mans vīratēvs
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 14:10
39 сообщений на сайте
На такую большую фирму, да еще с полным отсутствием опыта... Пожалейте родственника. Штрафы потом ему платить.
Albina
Albina 27.04.2008 14:11
64704 сообщения на сайте
Es jau viņam to pašu teicu, bet viņš ļoti vēlas, lai es tur eju :'( nezinu, nesaprotu ko darīt
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 14:15
39 сообщений на сайте
Раз хочет, то идите. Я бы на вашем месте не рискнула.
Albina
Albina 27.04.2008 14:17
64704 сообщения на сайте
Paldies par padomu, nēmšu vērā, izrunāšu vēlreiz visu un cerams, ka pieņemšu pareizo lēmumu.
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 14:18
39 сообщений на сайте
Какая-то странная логика у Вашего свёкра. Если ему, например, нужно к врачу, то он что, идёт к сантехнику, только потому, что сантехник - родственник?
Martinas
Martinas 27.04.2008 14:54
38532 сообщения на сайте
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 14:58
39 сообщений на сайте
Ну да. Тяжеловато вам будет, если над двумя опытными бухами поставят начальницей чью-то жену, которая только после курсов.

Попадется в подчиненных стервочка вроде меня, так я же точное время ей подскажу.

Жены, мужья, мамы, папы бывают дома. На работе есть специалисты или неспециалисты.
Maija
Maija 27.04.2008 16:14
28223 сообщения на сайте
Nekur nav teikts kādas zināšanas ir grāmatvežiem kas tur strādā. Ne jau velti meklē no malas. Ja jau pašlaik strādājošās būtu bilancspējīgas tad cilvēks ar Jums nerunātu - neskatorties uz radniecību Biznes ir biznes.

Ņemot vērā ka tas ir lauksaimniecības uzņēmums iespējams k atie divi grāmatveži ir veco laiku grāmatveži kas apzinoties ka viņu zināšanas neatbilst galvenajam- kaut pakar neies par galveno bet iespējams ka savādāk. Tā kā pirms sakāt Jā vērdu vajadzētu saprats kādēļ aicina Jūs nevis kādu no jau strādājošajām.

Ja viņas tiešām pašas negrib- būs viegli atrst kontaktu un padomdevējus.
Guntagermane
Guntagermane 27.04.2008 17:00
1303 сообщения на сайте
Izsakot spriedumu ka esošie kadri ir "opitnije" šai gadījumā var arī kļūdīties jo lauksimniecība ar tādu strādājošo skaitu nu noteikti nav Rīgā un divi pieredzes bagāti grāmatveži var būt arī uzskaitveži kas visu mūžu to vien darījuši kā kārtojuši krājumu uzskaiti vai lopu kustības uzskaiti. Tik apjpmīgā lauksaimniecības uzņēmumā šis lietas ir būtiski atšķirīgas no tā ko tagad redzam lielākajā daļā dižpilsētas grāmatvedības.

Kaut vai tāds sīkums kā atskaites- nu ir saglabātas šai nozarē papildatskaites kuras dod caur Zemnieku konsultāciju sistēmu un kuras daļēji dublē vecos kolhozu gada pārskatus - ar visu produkcijas kustību pa veidiem.,,,, . Protams šai atskaišu sistēmai nepakļaujas mazie lauksaimnieki bet ja tik liels- diezgan droši ka tā būs.

Teiksim tā- tas prasa darbietilpīgu uzskaites procesu, kurā vajadzīgi gan bilancspējīgi galvenie grāmatveži gan uzskaites darbinieki zemākā līmenī, kuri ir ar lielu pieredzi .

Ja grāmatvedības pamatus ziniet un saprotiet kas notiek lauksaimniecībā (vismaz tais nozarēs kas ir uzņēmumā nav jāprasa kā šir viens forumā paprasīja vai graudaugu audzēšana ir lauksaimniecība) ) kādēļ nepamēģināt- sevišķi ja apakšā ir pieredzējusi komanda. Tas tikai atvieglos dzīvi nevis apgrūtinās ( protams ja kāds no šīs komandas pats nav ar velmi ieņemt šo amatu un nejutīsies atstumtais )

Par gada pārskatu- gada laikā vai nu sapratīsiet ka nespējat šo darbu celt un aizmuksiet atpakaļ neskatoties vai uztaisīsiet bez problēmām.

Vienīgi - vai ir datorizēta uzskaite un vai šie pieredzējušie cilvēki strādā ar datoru?? Ja nav - būs ļoti grūti
Guntagermane
Guntagermane 27.04.2008 19:04
1303 сообщения на сайте
Es pagaidām nevaru spriest, cik pieredzējuši ir esošie grāmatveži, bet zinu, ka viņi neies strādāt par galvenajām, viņas tiešām ir gados cilvēki ar savu domāšanu un visu laiku ir strādājušas vairāk vai mazāk vienā virzienā.

Jā, visvairāk mani satrauc tas, ka es varētu kaut ko nesaprast un tiešām aizbēgt neatskatoties

datorizēta uzskaite ir, ar to tā kā problēmu nebūtu, tikai jāiemācās programma... es pirms tam esmu strādājusi ar AVS, bet tur ir Zalktis, ja nemaldos.
Silakalne
Silakalne 28.04.2008 21:45
39 сообщений на сайте
nu ar Zalkti ies viegli, ļoti vienkārša un ātri apgūstama programma.
Cleo
Cleo 28.04.2008 21:47
19234 сообщения на сайте
Zalktis для такой фирмы маловат, наверно.

Silakalne, попробуйте, может и все не так страшно окажется. Если коллеги не претендуют на роль главного бухгалтера, то, возможно, и не откажут в помощи на первых порах. Удачи Вам!
Irena22
Irena22 28.04.2008 21:47
42998 сообщений на сайте
Irena22, es nedomāju, Ka Zalktis ir par mazu.Ircilvēki kuri ar rokām sakārtos grāmatvedību 250 darbiniekiem un ir cilvēki kuri to nespēs arī ar dārgāko programmu.:-)
Aivareno
Aivareno 28.04.2008 22:04
6641 сообщение на сайте
Nu a kas tam Silakalnam apnikušās tās divas?
Mushmire
Mushmire 28.04.2008 22:54
220 сообщений на сайте
Kādam Silakalnam?????
Silakalne
Silakalne 28.04.2008 23:35
39 сообщений на сайте
Nu tam vīratēvam?
Mushmire
Mushmire 28.04.2008 23:55
220 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.