Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nesaprašana К списку тем

Nesaprašana
Sveiki visiem,

man piedāvā strādāt par grāmatvedi, piedevām galveno kādā uzņēmumā, kura darbība saistīta ar lauksaimniecību un šis uzņēmums nav mazs, tur ir vismaz 250 darbinieki, nu tad lūk, irtā, ka es nekad neesmu strādājusi par grāmatvedi, esmu tikai izgājusi kursus un tik cik universitātē, nav tā ka es neko nezinu, bet, jo es vairāk lasu likumsu jo mazāk saprotu varbūt, ka tad kad es strādāšu, tad sapratīšu, kas tur rakstīts:'(

vai ir iespējams to visu iemācīties un pēc tam uztaisīt bilanci par 2008.gadu Kas mani nedaudz apmācītu, it kā būtu, tur ir vēl divas grāmatvedes, bet man šķiet, ka tas tā kā nebūtu godīgi pret viņām, ka es tāda gandrīz balta lapa aizeju un sāku strādāt par galv.grāmatvedi.....
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 13:48
39 сообщений на сайте

Ответы (84)

nav viņš Silakalns
Silakalne
Silakalne 28.04.2008 23:56
39 сообщений на сайте
Nu ja, nuja...
Mushmire
Mushmire 29.04.2008 00:01
220 сообщений на сайте
Paldies Jums visiem jaukajiem

ka šis viss nav domāts man, varbūt pēc gadiem, bet ne tagad
Silakalne
Silakalne 29.04.2008 00:04
39 сообщений на сайте
Neķer kreņķi, viss ir normāli. Visi kādreiz ir sākuši, neviens nav piedzimis ar grāmatvedības zināšanām. Turies!

Mushmirei īstenībā vienalga, vai Silakalns meklē grāmatvedi vai nē.
Insi
Insi 29.04.2008 00:07
352 сообщения на сайте
paldies Insi
Silakalne
Silakalne 29.04.2008 00:08
39 сообщений на сайте
Es visiem nepiekrītu, pareizāk sakot tiem, kas atrunā Silakalni piekrist piedāvājumam! Es uzreiz pēc universitātes sāku strādāt par galveno grāmatvedi, sava puiša uzņēmumā. Neko nezināju, kā balta lapa, viņš tomēr uzticējās. Pagājuši kādi 10 mēneši, tagad tur pat pārvaldu visus finanšu jautājumus u.c., viņš vairāk tehnisko pusi. Katru dienu uzzinu ko jaunu. Arī domāju vai vajag, baidījos ļoti, bet ir jāsaprot viena lieta, ja gribi strādāt par galveno grāmatvedi, nevis par palīgu, ka strādājot par palīgu ir pavisam niecīga iespēja, ka tiksi uz galvenā grāmatveža vietu, ja vien ne caur paziņām, un vēl viens - nekad nesapratīsi ko dara galvenais grāmatvedis, strādājot par palīgu. Īsāk sakot jāņem un jādara, ja vien uztic un ja kaut mazliet tici saviem spēkiem, citādāk nekur tālu netiksi. Riskēsi, pēc tam ar savām zināšanām un pieredzi jau jaunos gados dzersi šampanieti
Sharky
Sharky 02.05.2008 20:35
24 сообщения на сайте
http://www.vgk.lv/lv/forum/1/70415/page/last/

Ambera
Ambera 02.05.2008 21:12
21759 сообщений на сайте
Да уж, что такой бухгалтер может в бухгалтерии натворить, даже страшно подумать
Albina
Albina 02.05.2008 21:25
64704 сообщения на сайте
Я вот тоже не верю, что все получится. Боюсь, еще и все родствениики врагами станут. Ваш свекр там единственный учередитель или еще есть? Если еще есть-то вообще плохо кончится. У меня так было. Пытались втянуть в финансовые интриги. Я не поддалась, но уйти пришлось, и теперь мы с родственником не разговариваем.

А руководить 2 бухгалтерами и вести фирму с 250 человек, я и сейчас бы не взялась. У меня 50 человек было и я замучалась. То кто-то не пенсию вышел -"проворонила", то инвалид какой-то хитрый, то декретница "всплыла" через 3 года, о которой я не подозревала, то папа собрался в отпуск по рождению ребенка. С иждивенцами вообще одна головная боль -родители их то к маме, то к папе переписывают и прочее. А тут вообще -у меня один человек по базе данной СГД имеет сразу два статуса -11 код и 12. Они сами не понимают как это, но при сдачи отчета в ЕДС он мне все время ругается, что надо подать исправление,а у меня все правильно. Короче, зарплатой можно заниматся круглосуточно, а ведь еще и бухгалтерить надо, отчеты сдавать+всякие интрастаты, ДРН и 2 инвестициях. Караул! Мне лучше десяточек фирм по 60-100 латов. Бумаг мало, работников на всех десяти -человек 40 вместе
Julijatim
Julijatim 02.05.2008 21:46
8799 сообщений на сайте
Tad nu gan baigais stāžs - 10 mēneši!

Sagaidiet pirmo VID pārbaudi, tad sapratīsiet, ko nozīmē būt par grāmatvedi.

Bet vispār - lai jau veicas! Es arī taisos savai meitenei kļūt par ginekologu...
Aivars007
Aivars007 02.05.2008 22:04
26984 сообщения на сайте
Aivar,

+1LOL
Ambera
Ambera 02.05.2008 23:22
21759 сообщений на сайте
bija pārbaude pagāja bez problēmām nu un man tikai 22 pēc pāris gadiņiem gan jau zināšu visu minimumu ko vajag Aivars007, tev par ginekologu savai meitenei vēl jāmācās? Es pati zinu, ka es pagaidām neko nezinu, bet arī neuzzināšu, ja netaisīšu un pati visu neizpētīšu - mana pārliecība. Pagaidām neviens manā darbā nav vīlies Es paskatītos uz jums, ja vienā dienā jums tiktu nomesta papīru kaudze no iepriekšējās grāmatvedes, bez grāmatvedības reģistriem gada vidū, ir tikai pēdējā bilance, ien./iz. rēķini un viss, nekādi avansa norēķini, nekādas pl kartiņas, nekā vairs, pat kontaktēties ar viņu nav iespējams, un ja pirms tam nekad nebūtu ar to visu reāli saskārušies... Pašlaik notiek tā, ka, ja es kaut ko nezinu (tas ir bieži ), es kaut kur palasu, pameklēju... visam vajadzīgs laiks un maksimums kas var būt, tas ir sods, no sodiem vēl neviens nav nomiris
Sharky
Sharky 02.05.2008 23:57
24 сообщения на сайте
"no sodiem vēl neviens nav nomiris " - класс! А профессию врача таким же образом не пробовали освоить? Штрафы из своего кармана собираетесь платить или из хозяйского?
Martinas
Martinas 03.05.2008 00:22
38532 сообщения на сайте
nu sravnili ja vot i govorju chto ot shtrafov nikto esche ne umiral tak chto nichego uzh ochenj strashnogo tut bitj ne mozhet
Sharky
Sharky 03.05.2008 00:31
24 сообщения на сайте
"nu sravnili " - а почему бы не сравнить? Разве бухгалтер - не профессия, а художественная самодеятельность?
Martinas
Martinas 03.05.2008 08:55
38532 сообщения на сайте
Uztraukumiem nav pamata!

Galvenais, ka neviens nav nomiris!

Ar to viss ir pateikts.

A es saņēmu pēc nopelniem laikam - no ārsta rokas gan patiešām var nomirt. No grāmatvežā nevar. Tomēr ir atšķirība. Laikam savai draudzenei teikšu, lai meklē citu ginekologu. :'(
Aivars007
Aivars007 03.05.2008 10:51
26984 сообщения на сайте
Esmu Sharky pusē:-)
Ilma
Ilma 03.05.2008 10:55
30495 сообщений на сайте
Nu jā, daudzi tagad pieslienas stiprākajiem.

Es tāds sīks asarītis, manā pusē jau laikam neviens nenostāsies, visi tik pie haizivīm... Tām jau spēks un vara...
Aivars007
Aivars007 03.05.2008 10:57
26984 сообщения на сайте
Nu, nu:-) Vienkārši patīk Sharky uzņēmība un raksturs cik nu no dažām rindiņām var noprast.Tādiem jauniem cilvēkiem jābū.Jums Aivar007 domāju piemīt visas Sharky labās īpašības un protams vēl daudzas citas kuras Sharky vēl priekšā un tāpēc Jūsu pusē esmu jau sen.Veiksmivisiem sparīgajiem ,zināt gribošajiem un drosmīgajiem par savām spējām pārliecinātajiem un tās aizvien pilnveidojošajiem.Vienkārši atceros sevi jaunībā. Kad padomju laikos viss bruka un juka man bija pavisam cita specialitāte un kad mani vienkārši ielika par grāmatvedi citi baidījās un teica nē, nē ko nu es.Betes piekritu un tagad esmu pateicīga tam ielicējam , jo profesija tagad uz mūžu rokā.
Ilma
Ilma 03.05.2008 11:17
30495 сообщений на сайте
Tā jau, mīļā ir, tā ir. Tāpat vien bērnu dēļ kopā jādzīvo...
Aivars007
Aivars007 03.05.2008 11:24
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.