Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nesaprašana К списку тем

Nesaprašana
Sveiki visiem,

man piedāvā strādāt par grāmatvedi, piedevām galveno kādā uzņēmumā, kura darbība saistīta ar lauksaimniecību un šis uzņēmums nav mazs, tur ir vismaz 250 darbinieki, nu tad lūk, irtā, ka es nekad neesmu strādājusi par grāmatvedi, esmu tikai izgājusi kursus un tik cik universitātē, nav tā ka es neko nezinu, bet, jo es vairāk lasu likumsu jo mazāk saprotu varbūt, ka tad kad es strādāšu, tad sapratīšu, kas tur rakstīts:'(

vai ir iespējams to visu iemācīties un pēc tam uztaisīt bilanci par 2008.gadu Kas mani nedaudz apmācītu, it kā būtu, tur ir vēl divas grāmatvedes, bet man šķiet, ka tas tā kā nebūtu godīgi pret viņām, ka es tāda gandrīz balta lapa aizeju un sāku strādāt par galv.grāmatvedi.....
Silakalne
Silakalne 27.04.2008 13:48
39 сообщений на сайте

Ответы (84)

Ilma
Ilma 03.05.2008 11:29
30495 сообщений на сайте
Interesanti vai pēc šim diskusijām Silakalne riskēja un "metās uz galvas svešā ezerā vai nē"

Katrā ziņā daudz kur piekrītu tiem ka var iemācīties Jaunībā jau ne no kā nebaidās. ( arī es savā laikā apstākļu spiesta tēloju klātnieku braucot vienu dienu nedēļā uz augstskolu- bet nekas izdevās - diplomdarbu uztaisīju un valsts eksāmenus noliku ne sliktāk par citiem) Toties iemācījos patstāvīgi no viesiem iespējamiem avotiem mācīties un apgūt nepieciešamo .

Tagad noteikti nobītos un skolu nepabeigtu.

Morāle viena ja ir liela vēlēšanās, pienākuma apziņa, atbildība un laba uztvere var daudz iemācīties un arī galvenā grāmatveža darbs nav neiemācams tikai ļoti, ļoti jāgrib ( uz to jānoliek liela daļa savas dzīves) , un jādomā visam līdz , jāmeklē un daudz jālasa nevis jāuzdod superjautājumi forumā- to var darīt tikai papildus paškontrolei bet lēmumam jau jābūt skaidram.

Neviens nemaksā algu par mācīšanos strādāt bet maksā par strādāšanu tā kā laiks vajadzīgs patērēt daudz un viegli tas nav.
Guntagermane
Guntagermane 04.05.2008 19:44
1303 сообщения на сайте
Сейчас знакомая заплатила 20000 до начала проверки и что-то её ещё ожидает по результатам проверки.

Её бухгалтера кричали, что у них всё в порядке, но при первом же взгляде - поплыла годовая декларация и серьёзно
Starina
Starina 04.05.2008 21:58
6468 сообщений на сайте
Сейчас знакомая заплатила 20000 до начала проверки

Kam,labākiem grāmatvežiem?:-D
Ilma
Ilma 05.05.2008 09:03
30495 сообщений на сайте
Да нет, в валст касу.

И бухи говорят, ей так и так надо было бы платить, и не сейчас, а раньше. А весь этот стресс, здоровье.

Считать, что твой бизнес приносит прибыль и потом попасть на такие налоги и штрафы, для фирмы цифры существенные
Starina
Starina 05.05.2008 12:31
6468 сообщений на сайте
Acīmredzot pēc paziņojuma par audita saņemšanas ir veikta papildus dokumentu izskatīšana un izmantotas likumā paredzētās iespējas precizēt deklarācijas pirms audita uzsākšanas.

Ja tā tad tiešam būtu bijis jāmaksā tik un tā -vienīgi daudz agrāk ja deklarācija būtu iesniegta pareiza.

Protams ka ļoti nepatīkami ka tādas summas izpeld - gan grāmatvežiem gan uzņēmumam. Labi vēl ka paši pārbaudīja un noprecizēja deklarācijas savādāk sistu pa maku daudz sāpīgāk.

Bet varbūt ka arī grāmatvedis no šī gadījuma daudz mācīsies un būs vērtējams pēc principa - labāk viens sistais nekā divi nesistie.
Guntagermane
Guntagermane 05.05.2008 12:48
1303 сообщения на сайте
Cik nesisto tagad dod par vienu sisto?
Aivars007
Aivars007 06.05.2008 00:26
26984 сообщения на сайте
Nu,summa ir būtiska 20000..Varbūt , ka vainīgi nav grāmatveži, bet viss noticis ar īpašnieka ziņu.Aŗi tādi gadījumi mēdz būt, bet grāmatvedis tikai paklausīgi pildījis pavēles.
Irucitis
Irucitis 06.05.2008 09:33
707 сообщений на сайте
К сожалению, ошибка бухгалтеров, которые умеют громко кричать и считают, что - Ну и ошиблись, здесь нет ничего страшного.

Не все же решается криком и напором
Starina
Starina 06.05.2008 18:43
6468 сообщений на сайте
Tad tur ir grāmatveŽI vairāki un visi kļūdījušies;-)
Ilma
Ilma 06.05.2008 19:02
30495 сообщений на сайте
Paldies par solidaritāti, Ilma Man bija tagad, kad taisīju bilanci, ka piegādātājiem sanāca diezgan liela pārmaksa! Nevarēju iedomāties kāpēc tā varētu būt, pa visiem maksājumiem izgāju, tad ienāca galvā viens sadalitais maksājums, palūdzu direktoram parādīt man to vienošanos un uz kāda pamata tā vienošanās ir, kā beigās izrādījās aizpagājušajā gadā iepriekšējā grāmatvede neigrāmatoja izstādīto rēķinu. Gadās arī tā...
Sharky
Sharky 08.05.2008 02:01
24 сообщения на сайте
Parasti jau iestāda (kartupeļus, tomātus, kādu puķi dārzā), bet kā izstāda...?

Izrauj ar visām saknēm, vai ar lāpstu (dalšām) rūpīgi izrok?

Un vai pēc tam to atkal iestāda?

Vai kāds man, nesaprašam, nevarētu paskaidrot, kas tā tāda izstādīšana ir?

Lai arī esmu audzis laukos, visus lauku darbus esmu darījis, bet nekad netiku dzirdējis, ka kaut ko izstādītu, parasti visu pavasarī iestādīja un rudenī novāca.

Jau iepriekš pateicos par atbildi.
Aivars007
Aivars007 08.05.2008 08:14
26984 сообщения на сайте
(dakšām)
Aivars007
Aivars007 08.05.2008 08:14
26984 сообщения на сайте
Arī dārza darbos ir tas, ko izstāda - dēstus dobē.

Grāmatvežu leksika ir kā neskartā zeme?!
Leciigaa
Leciigaa 08.05.2008 09:02
2691 сообщение на сайте
mm.... Man pārdomas. Izstādē mākslas darbi (ne tikai) ar tiek izstādīti?

Atkāpe no tēmas, piedodiet.
Dimma
Dimma 08.05.2008 09:36
1727 сообщений на сайте
Arī es kādreiz tā sāku - mani tikko kursus (viena mēneša kursi!) kā kaķēnu ūdenī iemeta. Pati gan uzņēmos. Tagad godīgi varu teikt - ne vella nezināju. Ar šodienas prātu diez zin vai to būtu uzņēmusies. Bet izdevās. Visu pamazām iemācījos un apguvu. Visam pamazām izurbos cauri. Un augstākā izglītība nāca jau pēc tam. Drošajiem pieder pasaule!
Lienebe
Lienebe 08.05.2008 13:11
2527 сообщений на сайте
Tagad būšu zināt, ka grāmatvežu leksikā izstādīt rēķinu ir tas pats, kas pavasarī no siltumnīcas lecektīm izstādīt piemājas dārziņā kāpostu stādus.

Lai aug griezdamies. Lai ir ko rudenī ieskābēt.
Aivars007
Aivars007 08.05.2008 18:29
26984 сообщения на сайте
ziniet.. es tomēr pieņemšu šo darbu, es domāju, ka es ar to tikšu galā zinu, ka būs daudz jāmācās un jālasa un, ka nebūs viegli, bet gluži pretēji - ļoti smagi, bet es zinu, ka es to visu varēšu iemācīties. Paldies Jums visiem par Jūsu domām, tās man tiešām palīdzēja
Silakalne
Silakalne 08.05.2008 21:35
39 сообщений на сайте
Veiksmi Jums!
Liepupe
Liepupe 08.05.2008 22:15
нет сообщений на сайте
Gan jau viss izdosies.

Veiksmi un neatlaidību!

Dimma
Dimma 08.05.2008 22:19
1727 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.