Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

VID kosultācijas К списку тем

VID kosultācijas
Sakiet - vai tiešām VID ir tiesīgs nekonsultēt, ja es interesējos par kādu jautājumu, kas nav saistīts konkrēti ar manu uzņēmumu, bet ar klienta uzņēmumu, kuram veicu grāmatvedību. Jautājumi kuros nav nepieciešama konkrēta informācija par konkrēto uzņēmumu. Piem. kad aizsūtīju VIDam jautājumu par to kādas darbības nepieciešams veikt ja IK uz laiku pārtrauc darbību, man atbildēja šādi:"Informējam, ka Valsts ieņēmumu dienests konsultē nodokļu maksātājus nodokļu normatīvo aktu piemērošanas jautājumos, kas attiecas uz konkrēto nodokļu maksātāju. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas Jums nav reģistrēta individuālā komersanta, līdz ar to turpmāk jautājumus, kas attiecas uz konkrēto individuālo komersantu ir jāuzdod pašam individuālajam komersantam."
406470
406470 04.07.2008 11:19
45 сообщений на сайте

Ответы (28)

Es arī pirmo reizi nošāvu greizi un saņēmu atteikumu... Bet lieta ir tāda, ka jautājumu uzdevu savam VIDam. Pēc to pašu aizsūtīju uz klienta VIDu- viss kārtībā!
Sandera
Sandera 08.07.2008 08:40
349 сообщений на сайте
Ja gribat saņemt kaut cik sakarīgu un izmantojamu atbildi, tad vēstulē jāmin atsauce uz APK 98.pantu (neskaitāmas reizes esmu minējusi).
Andaz
Andaz 08.07.2008 14:54
27892 сообщения на сайте
Hmm.. laikam esmu aizskārusi diezgan sāpīgu tēmu..:-S

Bet, paldies par atbildēm!

Andaz, kas tas ir par APK 98.pantu

Tas tiešām varētu labi noderēt, ja var atsaukties uz kādu likuma vai normatīvo aktu pantu, ja gadās uztrāpīt uz "īpaši atsaucīgu" darbinieku.
406470
406470 09.07.2008 15:51
45 сообщений на сайте
LATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss

98.pants Siltumapgādes tīklu bojāšana, patvaļīga pieslēgšanās gāzes apgādes sistēmām un siltumapgādes tīkliem

Par siltumapgādes tīklu vai to iekārtu bojāšanu, patvaļīgu pieslēgšanos gāzes apgādes sistēmām un siltumapgādes tīkliem -

uzliek naudas sodu līdz simt latiem.

(20.06.1986. dekrēta redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 26.02.1987. dekrētu un 19.07.1995. likumu, kas stājas spēkā 18.08.1995.)

??????:-<
Lienebe
Lienebe 09.07.2008 16:10
2527 сообщений на сайте
nespratu???

Liene!Kāds te sakars ar siltumapgādi??
406470
406470 09.07.2008 17:08
45 сообщений на сайте
Ja gribat saņemt kaut cik sakarīgu un izmantojamu atbildi, tad vēstulē jāmin atsauce uz APK 98.pantu (neskaitāmas reizes esmu minējusi).

-----------------

Tur jau tā lieta, ka Andas nosauktais pants ir tāds kā es iekopēju.

APK - administratīvo pārkāpumu kodekss

Tāpēc es arī nesaprotu, ko Andaz domāja.
Lienebe
Lienebe 09.07.2008 17:18
2527 сообщений на сайте
Administratīvā procesa likums

98.pants Tiesības uz uzziņu par savām tiesībām

(1) Privātpersonai ir tiesības saņemt uzziņu par savām tiesībām konkrētajā tiesiskajā situācijā (turpmāk – uzziņa).

(2) Iesniegumu par uzziņu iesniedz iestādē, kuras kompetencē ir jautājuma izšķiršana pēc būtības.

(3) Iesniegumā par uzziņu ietver:

1) faktu aprakstu;

2) no minētajiem faktiem izrietošu konkrētu jautājumu, atbilde uz kuru ir atkarīga no to juridiska vērtējuma;

3) paskaidrojumu, kādēļ šāda uzziņa nepieciešama;

4) pēc iesniedzēja ieskata – arī juridiskus apsvērumus.

(4) Ja atbilde uz jautājumu ir atkarīga no lietderības apsvērumiem (65. un 66.pants), tad tiesības uz uzziņu attiecas uz iestādei piešķirtās rīcības brīvības robežu noskaidrošanu. Iestāde savā atbildē var norādīt uz vispārējiem apsvērumiem, kā šī rīcības brīvība izmantojama. Uz šiem apsvērumiem neattiecas šā likuma 101.pantaotrajā un trešajā daļā noteiktās tiesiskās sekas.

(5) Ja šajā nodaļā nav noteikts citādi, tad uz uzziņu attiecināmi šā likuma noteikumi, kas attiecas uz administratīvo aktu, tiktāl, ciktāl tie ir piemērojami, ievērojot uzziņas būtību.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 15.01.2004. likumu, kas stājas spēkā 01.02.2004.)

Ātrumā ar burtiem sakļūdījos. Bet esmu n-tās reizes jau forumā par to rakstījusi. Varējāt sameklēt!
Andaz
Andaz 10.07.2008 10:30
27892 сообщения на сайте
Anda! Liels paldies!:-)
406470
406470 10.07.2008 11:14
45 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.