Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Cīņa ar algam aploksnēs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! К списку тем

Cīņa ar algam aploksnēs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VID прислали письмо, мол зарплата маленькая:( Попросили дать обьяснение. Все устроены по часовой, будет ли достаточно табеля рабочего времени??? Или нужен график работы??? Или ещё чего нибудь???
Rl-lenusik
Rl-lenusik 21.07.2008 09:37
129 сообщений на сайте

Ответы (24)

Man vnk ir skumji, ka grāmatveži paši sevi apdala!

Bet tā, protams, ir katra paša darīšana!

Tas, ka es neuzņemos svešus pienākumus, ļauju vadībai pašai būt par priekšniecību, nelienu viņu pienākumos, arī nav nosodāms.

Mans šefs pats visu uzraksta un pajautā - vai tā skan pietiekoši labi un viss. Puisim (kāds gan nu viņš vairs puisis) augstākā izglītība, maģistra grāds ekonomikas zinātnēs (tagad gan katram sunis ir Mg), lai rada!

Vnk nevajag visām pudelēm par korķi līst!

MVVNACFDV
Andaz
Andaz 23.07.2008 17:38
27892 сообщения на сайте
Как помню, у меня никто и не смотрел ни табеля, ни расчеты. Просто сказали нормальный мужик 35 лет за 200 лат брутто работать не будет. Поэтому мы считаем, что Вы платите зарплату в конвертах! НАШ КОМПЬЮТЕР Вас взял на заметку.

Очень хотелось спросить, а куда девать долги по соц.налогу в несколько тыс. лат из-за долгов дебиторов, но я сдержалась. Не то место, где уместно умничать:-<
Julijatim
Julijatim 26.07.2008 23:22
8799 сообщений на сайте
Piekrītu daudzējādā ziņā Andai. Kaut arī pats tik kategorisks neesmu - izpalīdzu ar padomu, uzrakstu priekšā utt.

Taču.. līdz zināmai robežai.

Ja uzņēmumā ir liekēži, kam tas jādara, un kuri algā saņem "uz rokas" 4 reizes vairāk nekā es "uz papīra", tad rīkojos tieši tāpat kā Anda.

Tagad arī vina firma sūta man te uz priekšu, atpakaļ visādus "jēlus" atvaļinājumu rīkojumus un rēķinus. Atbilde ir viena - kamēr nebūs pareizi noformēts dokuments, tikmēr no manis neko nesagaidīsiet. Nepatīku? Meklējiet nākošo. Man ir ko darīt, un ceru, ka arī būs.

Es neskaitu naudu cita maciņā, bet visam ir sava robeža.

Šajā konkrētajā gadījumā (ko jautājuma autore uzdod), es nebildīšu ne vārda, jo "ar neapbruņotu aci" redzams, ka nodokļus gandrīz nemaz nemaksā. Un, diemžēl, arī tāpēc mūsu tēviem un vectēviem pensijas ir tādas, kādas tās ir. Nekad neesmu atblastījis nodokļu nemaksātājus, un neatbalstīšu. Un kur nu vēl, lai es konsultētu, kā tos nemaksāt!!!
Aivars007
Aivars007 27.07.2008 00:58
26984 сообщения на сайте
Puisim (kāds gan nu viņš vairs puisis) augstākā izglītība, maģistra grāds ekonomikas zinātnēs (tagad gan katram sunis ir Mg), lai rada!

Piekrītu, Anda, sevišķi par šitiem jaunizceptajiem maģistriem un sazin kādiem tur vēl -ģistriem. Manā skatījumā viņi ir kā izd*** jāņogas drīzāk, nevis augstāko izglītību ieguvuši speciālisti. Vienīgais, ko prot - izriest k*** (vīrieši) vai plikus pupus (sievietes), a prātiņa - bieži vien kā vistai.
Aivars007
Aivars007 27.07.2008 01:01
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.