Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Vēlreiz par dividendēm К списку тем

Vēlreiz par dividendēm
Lieta ir sekojoša - 2007.gadapeļņu nolēma izmaksāt dividendēs. Summa ir liela un 2008.gadā tika izmaksāta neliela daļa. Man radās jautājumi:

1. Vai no uzņēmuma puses VID iesniedzot Darba devēja paziņojumu par algas nodokli(2.pielikums) ir jāuzrāda šī izmaksātā summa (vai varbūt kāds cits paziņojums jāiesniedz)

2. No fiziskās personas (dividenžu saņēmējs) puses - viņš iesniedz Gada deklarāciju. Kāda summa viņam ir jāuzrāda - saņemtā vai aprēķinātā dividenžu summa?
Leflere
Leflere 24.02.2009 11:25
22 сообщения на сайте

Ответы (5)

1. vajadzēja uzrādīt

2. saņemtā
Ambera
Ambera 24.02.2009 11:27
21759 сообщений на сайте
Varbūt varētu man arī pateikt, kur ir rakstīts, ka fiziskās pers. gada deklarācijā jāuzrāda saņemtā dividenžu summa. Es tagad nevaru vairs atcerēties ar kuru dok. man VID pamatoja to, bet man bija situācija, ka man bija noslēgts nekustamā īpašuma pirkuma līgums (es pārdevējs), līgumā bija norādīta visa pirkuma summa, kas tiek attiecīgi pa daļām maksāta. Man sanāca, ka daļu naudas es saņemu vienu gadu, bet daļu - nākamajā. Nu un man deklarācijā bija jāuzrāda visa pirkuma summa
Leflere
Leflere 24.02.2009 11:44
22 сообщения на сайте
Par nekustamo īpašumu ir savādāki noteikumi.īpaši.
Ilma
Ilma 24.02.2009 11:57
30495 сообщений на сайте
Ai, es jau pavisam saputrojos. Es jau domāju, kāpēc es par šo jautājumu nedomāju tad, kad nodevu 2.pielikumu:-) Tā summa ir izmaksāta šogad. Tad nav gada deklarācijā viņam jāuzrāda aprēķinātās dividendes par 2008.gadu?:-S
Leflere
Leflere 24.02.2009 12:06
22 сообщения на сайте
VID informatīvajā tel. man arī pateica, ka jāuzrāda saņemtās dividendes. Paldies!
Leflere
Leflere 24.02.2009 12:14
22 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.