Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

nekustamā īpašuma noma К списку тем

nekustamā īpašuma noma
Forumā meklēju, bet konkrēta skaidrība diemžēl neradās.:(

Situācija: Juridiskai personai pamatlīdzekļos ir nekustamais īpašums - dzīvojamā māja, kuru iznomā darbiniekam (valdes loceklis). Vai varat mani palabot, vai apstiprināt - juridiska persona izraksta rēkinu darbiniekam (valdes loceklis) par nomu + PVN. Darbinieks(valdes loceklis) šo rēkinu dzēš ar dividendēm : D 58.. K23..?

Kas tie ir par izdevumiem Juridiskai personai - sava nekustamā īpašuma iznomāšāna? Vai nav kaut kas, kas vēl būtu jāievēro pie ši darījuma, varbūt ir kaut kādas nianses? Paldies!
Bunny
Bunny 26.02.2009 10:18
59 сообщений на сайте

Ответы (9)

Pats sev savu māju iznomā?
Ambera
Ambera 26.02.2009 10:24
21759 сообщений на сайте
Ja māja ir jurid.personasīpašums tad iznomāt var un rēķinu izraksta pareizi un var dzēst ar dividendēm. Pareizāk gan to visu izlaižot caur kasi.
Ilma
Ilma 26.02.2009 10:39
30495 сообщений на сайте
Если помещение используется под жильё, то это не noma, а īre и ПВН не облагается.
Martinas
Martinas 26.02.2009 11:47
38532 сообщения на сайте
Martinas, bet ja mees esam PVN nodokla maksaataji, mums jaizraksta ar PVN? Ja fiziska persona iznomaa, tad nav nekaads PVN, bet juridiska persona PVN maksaataaja, kaa tad ir, man jau liekas, ka PVN ir jaapiemeero!?
Bunny
Bunny 26.02.2009 13:49
59 сообщений на сайте
Bunny, а Вы не в курсе, что у юридических лиц тоже бывают необлагаемые сделки? Кстати, физическое лицо-арендодатель тоже может быть плательщиком ПВН.
Martinas
Martinas 26.02.2009 14:17
38532 сообщения на сайте
Fiziskaa persona, ja vinja ir registreejusies, kaa nodoklu maksaataajs, ja es kaa Dasa Sasa izīrēju savu dziivokli, bet neesmu nekur registreejusies, man nekaads PVN nav jamaksaa!:-@
Bunny
Bunny 26.02.2009 14:20
59 сообщений на сайте
Bunny, bet runa jau iet par juridisko personu. Paņemiet PVN likumu un palasiet kādi darījumi juridiskai personai ir ar PVN neapliekami darījumi speiāls punkts Neapliekamie darījumi. Tur bija arī par telpu īrēšanu iedzīvotājiem rakstīts, kas tieši uz Jums attiecas.
Ilma
Ilma 26.02.2009 14:22
30495 сообщений на сайте
Bunny, огнём полыхать себе в зеркало будете. Законы читать надо. Всё в кашу - регистрация, ПВН и т.д. Ни черта не знает, и еще фыркает, когда помочь пытаются.
Martinas
Martinas 26.02.2009 15:34
38532 сообщения на сайте
Vsjo ponjatna, nebilo u menja plohije nomerinije! Ja vso po bistromu hocu uznatj, a citatj nado, ja soglasna! Spasibo vam vsem! Paldies!
Bunny
Bunny 26.02.2009 15:58
59 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.