Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

invalida neapliekamais К списку тем

invalida neapliekamais
invalidam mainijas vai ne neapliekamaa summa no 1.jūlija
Agnese07
Agnese07 10.07.2009 13:31
289 сообщений на сайте

Ответы (8)

2.4. Pirms veidot jaunu tēmu, ieteicams ar meklēšanas palīdzību pārbaudīt, vai tā nav apspriesta jau iepriekš. Vispār tādas jaunas tēmas izveidošana, kura atkārto jau esošo, nav aizliegta, tomēr tās autoram nevajadzētu būt pārsteigtam, ja viņam palūgs atbildes saņemšanai izmantot meklēšanu.
Andaz
Andaz 10.07.2009 13:37
27892 сообщения на сайте
kadreiz ari jums vajadzes steidzamu palidzibu bet jums vinu atteiks ta nu tas dzive notiek bet paldies ka pacentaties but nelaipns;-)
Agnese07
Agnese07 10.07.2009 13:41
289 сообщений на сайте
Ne, ne mainijas:-)
Zinaidar
Zinaidar 10.07.2009 13:44
348 сообщений на сайте
http://www.vgk.lv/lv/forum/22/79761/
Ambera
Ambera 10.07.2009 13:44
21759 сообщений на сайте
JĀ, mainījās invalīdam NM no 1.jūlija.
Andaz
Andaz 10.07.2009 13:44
27892 сообщения на сайте
Agnese07

Apvainojāties nevietā.

Ceru, ka saprotat - šajā forumā jautā ļoti daudzi, savukārt atbildes sniedz tikai nedaudzi.

Un ja šiem nedaudziem vienā dienā vienu un to pašu jautā n reizes, pati saprotat, kādas emocijas tas izraisa.

Ja godīgi - Jums kā grāmatvedei pamatdokumentiem jābūt pa rokai visu dienu.

Un ja Jūs rēķināt algas, tad Jums pašai ir jābūt izdrukātiem visiem dokumentiem, kas ar to saistās - neapliekamie minimumi, atbieglojumi, minimālā darba alga, minimālā stundas likme utt.

Par ko te vēl apvainoties, nesaprotu.

No dzīves - man darbā bija kolēģe (starp citu, algu grāmatvede), kas visu dienu to vien darīja kā nepārtraukti uzdeva man jautājumus. Un es tajā laikā neko strādāt nevarēju, jo nepārtraukti sniedzu atbildes, vienlaicīgi sameklējot normatīvos aktus, lai pamatotu savas atbildes. Divus gadus es to piecietu, bet beigās tomēr pateicu, ko par to visu domāju. Viņa uzrakstīja atlūgumu. Un paldies Dievam!
Aivars007
Aivars007 10.07.2009 13:47
26984 сообщения на сайте
da viss kartiba vienkarsi man ar invalidiem sakara vel nav bijis un man atruma uzdeva jautajumu ka es apmulsu zinu ka bija kadreiz 84 Ls bet nezinaju vai tagad nav mainijies tapec nolemu uzdod jautajumu. un starp citu man loti nepatik meklet mekletājā jo tur met forumus no 2004.gadaun ir loti gruti atrast jaunakos jaunumus bet tas jau ir stāsts administracijai.
Agnese07
Agnese07 10.07.2009 14:12
289 сообщений на сайте
Ja Jūs meklējat tēmas caur meklētāju, un gribat lai tās parādītos uz ekrāna izšķirotas tieši PĒC PĒDĒJĀS ATBILDES DATUMA, Jums ir jāieliek ķeksītis TIKAI lodziņā "FORUMĀ".
Ambera
Ambera 10.07.2009 14:13
21759 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.