Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

EDS nianse К списку тем

EDS nianse
Labrīt!

Varbūt atkal kaut ko esmu pārpratusi, tapēc lūdzu "apgaismojiet" mani.



Mēneša vidū darbinieks kļūst par pensionāru - par to 3 dienu laikā noziņoju VID. Darba algu par šo mēnesi vēl aprēķinu ar vecajām nodokļu likmēm. Bet nu EDS sistēmā šī persona ziņojumā par VSAOI un IIN ir pie pensionāriem, bet nodoklis netbilst šai kategorijai un EDS "met ārā" kļūdu. Kas ir nepareizi ko man vajadzēja darīt savādāk :'( Lūdzu izsaidrojiet
Ilzevr
Ilzevr 16.09.2009 08:21
149 сообщений на сайте

Ответы (8)

Соц. до конца месяца будет "как у всех", а подоходный налог нужно по-новому рассчитывать с того дня, как он стал пенсионером.
Martinas
Martinas 16.09.2009 09:08
38532 сообщения на сайте
Apdrošināšanas statusa maiņas gadījumā piemērojama ar nākamo mēnesi.
Avt
Avt 16.09.2009 09:12
816 сообщений на сайте
Jā, mani arī interesē Ilzevr jautājums.Nu nevajadzētu šai personai būt pie pensionāriem. Jūs viņu nerādiet pie pensionāriem, bet pie pārējiem darbiniekiem. Ja jūs pievienojat Ziņojumu kā failu, Jums taču tas darbinieks ir kopā ar pārējiem. Vai es kaut ko nesaprotu no jautājuma;-) Kā viņš Jūsu Ziņojumā nokļuva pie pensionāriem?Tāpēc arī EDS met viņu laukā.
Vijoliite
Vijoliite 16.09.2009 10:04
1711 сообщений на сайте
Ziņas par darba ņēmējiem par agru iesniedzāt. Statusu mainīs tikai ar nākošo mēnesi
Ambera
Ambera 16.09.2009 10:11
21759 сообщений на сайте
Tāpēc mani arī interesē šis jautājums, jo būs tādas pat izmaiņas.Tad jau šajā gadījumā jasniedz 3 dienas pēc nākošā mēneša pirmā datuma??? Nebiju to iedomājusies un vēl tagad domāju. Es arī steidzīgi laikam būtu noziņojusi pēc datuma.

"triju darba dienu laikā pēc tam, kad persona ir ieguvusi, mainījusi vai zaudējusi likumā „Par valsts sociālo apdrošināšanu” noteikto darba ņēmēja statusu"
Vijoliite
Vijoliite 16.09.2009 10:20
1711 сообщений на сайте
triju darba dienu laikā pēc tam, kad persona ir ieguvusi, mainījusi vai zaudējusi likumā „Par valsts sociālo apdrošināšanu” noteikto darba ņēmēja statusu"

---------------------------------------------------------

Правильно, соц. статус меняется с 1-го числа следующего месяца.
Martinas
Martinas 16.09.2009 10:37
38532 сообщения на сайте
Paldies Amberai un Martinas,skaidrs, ka jāsniedz pēc statusa maiņas, bet par atbrīvotajiem pensionāriem gan tūlīt pēc atbrīvošanas datuma.

Ilzevr jāsniedz vispirms jāiesniedz Ziņas par darba ņēmējiem labojums, un tad jau aizies.
Vijoliite
Vijoliite 16.09.2009 10:59
1711 сообщений на сайте
EDS tas laikam saucas - precizējums
Ambera
Ambera 16.09.2009 11:48
21759 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.