Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

jauns ik, kas ar atskaitēm К списку тем

jauns ik, kas ar atskaitēm
Lieta tāda, ka jaundibināts IK agājušo gad nostrādāja 6 dienas. kādas atskaites utt ir jāiesniedz VID, ja ir kases aparāts, kvīšu grāmatiņa no kuras neviena kvīts nav iztērēta. kādi dokumenti visp ir vajadzīgi un ko VID prasa??
Antinna
Antinna 13.01.2010 11:56
1 сообщение на сайте

Ответы (4)

www.ikl.lv
Ambera
Ambera 13.01.2010 12:02
21759 сообщений на сайте
Ja ir kases aparāts, kāpēc vajaga kvīšu grāmatiņu? Lai pieliktu pie EKA čeka kā atšifrējumu, tad tās nav VID reģ. un par tām nekādas atskaites vispār nav jānodod.Vai citiem mērķiem un ir reģistrētas VID kā stingrās uzskaites kvītis?

Atskaites vēl VSAOI par ceturksni, ja iznāk maksāt VSAOI. Un protams Gada deklarāciju.
Ilma
Ilma 13.01.2010 12:14
30495 сообщений на сайте
kāpēc vajaga kvīšu grāmatiņu - на случай, если сломался кассовый аппарат.
Martinas
Martinas 13.01.2010 12:24
38532 сообщения на сайте
Ā, tad jānodod VID reģistrētu kvīšu atskaite, kaut arī neviena nav bijusi izlietota līdz 15.janvārim par 4.cet.2009.g.:-)
Ilma
Ilma 13.01.2010 12:37
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.