Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Darba alga IK īpašniekam no kredīta К списку тем

Darba alga IK īpašniekam no kredīta
Labdien!

Ir nepieciešama palīdzība šādā jautājumā:

es kā individuālā komersanta īpašnieks paņēmu bankā kredītu. lielākā daļa kredīta jau ir apgūts, bet vēl ir nepieciešams no šī kredīta ieskaitīt manā personīgajā kontā 300 Ls kā darba algu. kā man to pareizi noformēt, un cik daudz ir jāskaita nodokļos, lai bankai vienīgie izdevumi būtu šie 300 Ls?
Peecha
Peecha 10.08.2010 14:04
8 сообщений на сайте

Ответы (28)

Albina, es no sākuma neko nesapratu arī no datorprogrammēšanas, bet pašmācības ceļā visu nepieciešamo apguvu un pats izveidoju funkcionālu interneta veikalu

ja labi grib- var visu apgūt.

tāpēc es tagad mācos un lasu forumus par grāmatvedību...

nu labi- atbildi vēl neesmu saņēmis, kas nozīmē, ka laikam neesmu pareizi noformulējis jautājumu. paldies visiem tik un tā!
Peecha
Peecha 12.08.2010 13:17
8 сообщений на сайте
Я тоже сама создала функционирующую веб-страничку, но при этом совсем не считаю, что разбираюсь в веб-дизайне.
Albina
Albina 12.08.2010 13:24
64700 сообщений на сайте
Вы не соизмеряете размер ответственности. И размер штрафов.
Albina
Albina 12.08.2010 13:24
64700 сообщений на сайте
....atbildi vēl neesmu saņēmis, kas nozīmē, ka laikam neesmu pareizi noformulējis jautājumu.......

Tas nozīmē, ka grāmatvedību jāmācas ne no forumiem un tas mācības maksā pietiekoši lielu naudu, lai kāds Jums to visu skaidrotu par velti.

Grāmatvedību apgūstot pašmācības ceļā un no forumiem, Jums soda naudas par likumu pārkāpumiem būs stipri lielākas par normāla grāmatveža pakalpojumu izmaksām.
Meek
Meek 12.08.2010 13:26
5673 сообщения на сайте
labi- kāda ir cena par grāmatvedības pakalpojumiem priekš ļoti maza IK?

ja kāds var piedāvāt- sūtiet uz peteris.miezitis@inbox.lv
Peecha
Peecha 12.08.2010 14:08
8 сообщений на сайте
Pēča! Vajag uzmanīgi lasīt atbildes:

Albina

ziņojumu: 48063 12.08.2010 10:34

Это похоже не на кредит, а на кредитную линию.
Ambera
Ambera 12.08.2010 14:52
21759 сообщений на сайте
Kas ir "mazs IK"?

50 lati ir minimumu munimums pakalpojumam.
Andaz
Andaz 12.08.2010 15:04
27892 сообщения на сайте
Jums ir Interneta veikals.

Pakalpojuma cena ir atkarīga no darījumu būtības un dokumentu daudzuma, atskaišu daudzuma u.t.t.
Meek
Meek 12.08.2010 15:22
5673 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.