Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

nodokļi SIA К списку тем

nodokļi SIA
Labdien! Esmu fiziska darba darītājs tāpēc ar grāmatvedību esmu uz JŪS un jautājums būs primitīvs. Tātad, kādi nodokļi kopā jāmaksā manam uzņēmumam? piemēram, no valsts uzņēmuma par veiktajiem pakalpojumiem saņemu 1000Ls, cik no tā biegās ar visu nodokļu nomaksu paliek man?
Artemijs
Artemijs 18.08.2010 13:47
4 сообщения на сайте

Ответы (11)

Если 1000 латов без НДС, то примерно 500 - работнику на руки, 500 - государству на налоги. Точнее бухгалтерия посчитает. Если еще и НДС платить, то делите свою часть на 1.21.
Maija
Maija 18.08.2010 14:16
28223 сообщения на сайте
Laikam skataties pa televīziju filmu par Messingu?

Lūdzam gaišreģus studijā!

Varbūt kāds redz, cik Artemija uzņēmumā ir strādnieku, kādas algas, cik izlietots materiālu, vai ir PVN maksātājs, kādi ir amortizācijas izdevumi, cik... kas... par ko...
Ambera
Ambera 18.08.2010 14:20
21759 сообщений на сайте
Nu, teiksim, Artemijs strādā pats un vēl 2 darbinieki, kuriem maksātu minimālo algu, t.i., laikam ~180Ls. Sev Artemijs no saņemtajiem 1000Ls gribētu izmaksāt ~300Ls. Ir daudz jābraukā ar mašīnu, benzīnā aizietu 100Ls. Plus vēl mašīna nolietojas un lūzt, varbūt remontam varētu vēl 60Ls pieskaitīt. Ir PVN maksātājs.
Artemijs
Artemijs 18.08.2010 14:31
4 сообщения на сайте
Ja ir PVN maksātājs, jāpieņem darbā grāmatvedis. Viņs to visu sarēķinās.
Martinas
Martinas 18.08.2010 15:11
38532 сообщения на сайте
Bet Artemijs negrib pieņemt darbā grāmatvedi, jo viņam (grāmatvedim) ir kaut kas jāmaksā, bet cik ļoti negribas to darīt, jo grāmatvedība jau "ir tik viegla un tie grāmatveži jau neko citu visu dienu nedara kā visu laiku tikai kafiju dzer".
Ingad
Ingad 18.08.2010 15:20
460 сообщений на сайте
Artemij, nemuļķojieties.

Nevienā forumā nevar iemācīties grāmatvedību.

Ja nepieņemsiet darbā grāmatvedi vai neizmantosiet grāmatvedības firmas pakalpojumus (kas ir lētāk - piemēram, mani), Jūsu uzņēmums beigs pastāvēt pēc pirmā VID audita vai tematiskās pārbaudes.

Un vēl Krimināllikumā ir pants "... par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas..."

Atgādinu - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.

P.S. Man ir brīva niša jaunam nelielam uzņēmumam.

Ne dārgi.
Aivars007
Aivars007 18.08.2010 15:32
26984 сообщения на сайте
Aivar, nemaz necenšos iemācīties grāmatvedību. Protams, nolīgšu vēl nezināma grāmatveža pakalpojumus, ja viss ies pēc plāna. Problēma tikai tāda, ka jāpanāk līguma parakstīšana. Bet, pirms to cnesties izdarīt, man jānoskaidro konkrētā summa, kuru ierkastīt līgumā, un, lai to noskaidrotu, mēģinu te izzināt stipri aptuveni, cik aizies nodokļos...

Zinu tikai to, ka jāmaksā ienākuma nodoklis 26%. Un viss. Pārējais šajā sfērā man ir miglā tīts...
Artemijs
Artemijs 18.08.2010 15:53
4 сообщения на сайте
Ingad, lūdzu nepukstiet nezinot apstākļus. Grāmatvedis būs uzreiz atrasts līdz ko būs garantija, ka darbs ir kabatā. Bet līdz tam - jārēķina pašam.
Artemijs
Artemijs 18.08.2010 15:55
4 сообщения на сайте
Kas Jūs īsti esat - fiziska persona vai SIA?

No tā arī ļoti atkarīgi nodokļi.

Nosūtīju Jums e-pastu - izlasiet un atbildiet.

Kas zina, varbūt nolīgsiet mani par grāmatvedi.
Aivars007
Aivars007 18.08.2010 16:21
26984 сообщения на сайте
Сообщение удалено за нарушение правил!
Klikucis
Klikucis 20.08.2010 11:15
156 сообщений на сайте
Неприлично размещать свою рекламу в постах, да ещё и задаром:-/
Tt7
Tt7 20.08.2010 11:59
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.