Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Клуб (вопросы, пожелания, мнения)

Иордания К списку тем

Иордания
Народ, кто был в Иордании, поделитесь, стоит ли туда ехать и не опасно ли там?
Irina
Irina 19.08.2010 11:44
69 сообщений на сайте

Ответы (44)

Mans personīgais uzskats (MVVNACFDV) joprojām ir: tikai lohi brauc ceļojumos caur LV alkatīgajām tūrisma kompānijām.
Es vienmēr savu ceļojumu plānoju pats, pats rezervēju un apmaksāju gan lidojumus, gan arī viesnīcas.
Un VIENMĒR esmu attiecīgo valsti izbraukājis un "all inclusive" dzīvojis par vismaz 2 reizes mazākām naudiņām, nekā lohi sagrūž rīklē alkatīgajām LV tūrisma kompānijām un dzīvo 3* "viesnīcās" ar tualeti kaut kur pļavā un ar tikai ar brokastīm, kuras sastāv no sakaltušas bulciņas un atdzisušas "tējas", kas ir ekvivalenta ūdenim, kurā nomazgā netīros traukus. Kā arī lido pa pusei izjūkošās ļotenēs, kurās pat kafijas tasīti nav iespējams dabūt ne par kādu naudu. Tikko kā viena mana kliente lidoja no Fuereventuras mājup ar sapuvušo SmartLinx - vairāk kā 5 stundas, un kafija bija "beigusies".
Es droši vien būtu paziņojis, ka ļotenē ir bumba - būtu spiesti nolaisties tuvākajā lidostā, kur vismaz padzerties dabūtu.

Kad vienai no LV "krutākajām" un visdārgākajām tūrisma firmām (impro ceļojumi) to "cēlu priekšā" - viņi aizrijās kā ar karstu kartupeli. Un turpina meklēt lohus.
Kur aitas - tur cirpēji.

Uzmanību! Uzmanību! Uzmanību!
Visi Latvijas lohi! Apvienojieties! Un skrieniet pirkt ceļojumus!
Aivars007
Aivars007 10.04.2017 16:19
26981 сообщение на сайте
Неприлично на халяву рекламу кидать, фуй
Tt7 10.04.2017 16:02
Jau izdzēsa!
Tauta! Esiet modri! Ziņojiet!
Ierādiet nekauņām viņu īsto vietu!
Aivars007
Aivars007 10.04.2017 16:21
26981 сообщение на сайте
Paldies par iespēju rediģēt savu tekstu, bet cik minūtēs tas jāizdara?
Japaina
Japaina 10.04.2017 18:58
10269 сообщений на сайте
Es droši vien būtu paziņojis, ka ļotenē ir bumba - būtu spiesti nolaisties tuvākajā lidostā, kur vismaz padzerties dabūtu.
Aivars007 10.04.2017 16:19
Padzerties tad dabūtu, bet vai vēl turpmāk varētu lidot?
Japaina
Japaina 10.04.2017 19:00
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.