Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nodokļu nomaksas info par klientu К списку тем

Nodokļu nomaksas info par klientu
Labdien!

Ir man protams aizdoma ka tā ir super duper slepena informācija, bet vabūt tomēr pastāv kāda iespēja man oficiāli pieprasīt kādai institūcijai (piem. VID) informāciju par kādu savu sadarbības partneri saistībā ar nodokļu nomaksu? Tas manuprāt ir labs veids kā būt drošam par uzņēmuma maksātspēju....

Protams pastāv iespēja no paša sadarbības partnera pieprasīt izziņu, tomēr ne vienmēr tas nostrādā...

Paldies par atbildēm!
Zvirbulis1
Zvirbulis1 29.11.2010 19:37
8 сообщений на сайте

Ответы (11)

Oi, zvirbuli!Visdrošākais veids ir priekšapmaksa.Nedeomāju, ka VID sniegs Jums informāciju par nodokļu nomaksu svešam uzņēmumam.
Aivareno
Aivareno 29.11.2010 19:41
6641 сообщение на сайте
Ни что не укрепляет веру в человека как предоплата
Alna-p
Alna-p 29.11.2010 20:00
156 сообщений на сайте
Šādu informāciju neviena institūcija neizsniedz.

Un galu galā - jebkura izziņa (izņemot bankas garantiju) neko negarantē.

Vai nu priekšapmaksa, vai parastais biznesa risks.
Aivars007
Aivars007 29.11.2010 21:13
26984 сообщения на сайте
Painformēšu, ka patiesībā par jebkuru sadarbības partneri, zinot tā reģ.Nr. var iegūt info par nodokļu nomaksu visvienkāršākā veidā. Turklāt no paša VID:)

Man pašai apkalpojot trīs uzņēmumus vienreiz sanāca misēklis. Pieprasīju e-pastā VID nodokļu nomaksas izdrukas uzņēmumam no Vidzemes priekšpilsētas, taču sajaucu reģistrācijas numurus un pieprasīju Vidzemes priekšpilsētai izdrukas par Latgales priekšpilsētai piederošu uzņēmumu. Ko domājat.. PAVISAM mierīgi atsūtīja un pat neko neiebilda, ka nav tiesību sniegt... Patiesībā da jebkurš tagad var e-pastā pieprasīt un viņam atsūtīs. Man pat reiz darbinieks, zinot šo faktu, gribēja noskaidrot un arī dabūja izdrukas uz savu personīgo e-pastu. Tā kā paši izdarat secinājumus.
Kristine1976
Kristine1976 29.11.2010 21:55
157 сообщений на сайте
Atkal jāsaka tad kā kurā vietā.Mūsu VID nodaļa nevienam pa e-pastiem nodokļu izdrukas nesūta. Tikai pēc EDS reģistrētā e-pasta.
Ilma
Ilma 29.11.2010 22:03
30495 сообщений на сайте
Man arī bija pārliecība, ka tikai uz EDS reģistrēto e-pastu.

Es gan neesmu mēģinājis nekad prasīt to, kas man nepienākas.
Aivars007
Aivars007 29.11.2010 23:26
26984 сообщения на сайте
Можете у партнера спросить справку с ВИДа о долгах бюджету.Вполне официальныйдокумент.
Luiza
Luiza 29.11.2010 23:48
7704 сообщения на сайте
Я смотрю через Creditreform(нужен пароль),но не налоги ,а расчеты с партнерами.Это,конечно,если у фирмы пытались выбить долги через Creditreform.Сведения об этом остаются в базе Creditreform 10 лет.
Ludmilas
Ludmilas 30.11.2010 13:07
729 сообщений на сайте
Tad jāslēdz līgums ar Creditreform, un tas nav par velti. Par velti bija laikam tikai ierobežota informācija par 10 uzņēmumiem.:-)

Var slēgt arī līgumu par monitoringu, kad firma jūsu vietā seko līdzi jūsu klientiem - izmaiņām dažādos reģistros (licences, reģistrācijas apliecības, izmaiņas reģistrācijas datos, komercķīlas utt...)
Pinkrose
Pinkrose 30.11.2010 14:46
447 сообщений на сайте
Pinkrose, не все так: договор нужен и получаешь пароль,а смотреть кредитную историю любого клиента бесплатно.
Ludmilas
Ludmilas 30.11.2010 15:04
729 сообщений на сайте
Nu, kad es pirms gada skatījos, vēl bija tā. Vispirms piereģistrējos kā lietotājs-juridiska persona (bez maksas), atsūtīja paroli utt, tad sāku pārbaudīt klientus pēc reģistrācijas nr., pēc desmitā parādījās paziņojums, ka jāslēdz līgums. Nezinu, vai ir kāda maksa par līgumu...
Pinkrose
Pinkrose 30.11.2010 15:13
447 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.