Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Mikrouzņēmuma darbinieku skaits valdes locekļa prombūtnē ??? К списку тем

Mikrouzņēmuma darbinieku skaits valdes locekļa prombūtnē ???
Labdien!

Esmu nodibinājis mikrouzņēmumu, kā vienas personas SIA un saskaņā ar Mikrouzņēmuma likumu esmu darbinieks šinī SIA ar ko esmu noslēdzis pilnvarojuma līgumu. Saskaņā ar likumu esmu pieņēmis darbā 4 darbiniekus, tātad kopējais darbinieku skaits uzņēmumā ieskaitot mani ir maksimālais - 5.

Gribētu saņemt skaidrojumu attiecībā uz likumā noteikto mikrouzņēmuma darbinieku skaitu gadījumā, ja es, kā valdes loceklis nesaņemu atlīdzību mikrouzņēmumā un personisku apstākļu dēļ esmu spiests uz laiku aizbraukt no Latvijas, tātad arī nepiedalīties uzņēmuma darbā, bet savu pienākumu veikšanu pilnvaroju kādu no uzņēmuma darbiniekiem. Izveidojas situācija, kad atbilstoši likumam kāds no darbiniekiem ir prombūtnē !? Vai manā vietā uzņēmums var pieņemt darbā vēl vienu darbinieku, lai atbilstu mikrouzņēmuma likumā noteiktajam darbinieku skaitam? Ja tas iespējams, lūdzu skaidrojumu, kā iesniegt ziņas par darbiniekiem, lai netiktu pārkāptas likuma prasības un nebūtu jāpiemēro papildus mikrouzņēmuma nodokļu likme?

Jau iepriekš pateicos par atbildi!

Ar cieņu, Uldis
Mr.figaro
Mr.figaro 03.12.2010 13:45
6 сообщений на сайте

Ответы (24)

Мы СГД задали вопрос по заключнным "Uznemumu ligumam", СГД ответил, что за таких работников(т.к. они не зарегистрированы как плат) надо платить ПНН и соцю налог и подать соц.отчет!

Я делаю вывод, что помимо 5 работников на трудовом договоре может быть дополнительно 6-ой работник на "Uznemumu ligumam"! Тогда странно?

что вы думаете?
Gloria
Gloria 12.01.2012 14:49
478 сообщений на сайте
Bet, ka bija pareizi iesniegt zinas par valdes locekli--->darbinieku, ja lemums par MU bija datets 20/12/2011, bet MU registrets ar 15/12/2011?

Man liekas, ka ar 15/11/2011
Bodo
Bodo 12.01.2012 19:51
126 сообщений на сайте
http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=8&id=4913&hl=1&oid=63910&mod=35
Japaina
Japaina 12.01.2012 22:41
10269 сообщений на сайте
paldies!
Bodo
Bodo 12.01.2012 23:04
126 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.