Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

u-ū К списку тем

u-ū
Tā kā variants ar mēģinājumu precīzi norādīt problēmu tēmas nosaukumā "Kredītrēķins uz ES PVN deklarācijā" nenostrādāja, jāizmanto aktīvāks mārketings - redzu, ka mīklaini tēmu nosaukumi strādā labāk

Firma septembrī pārdeva preci uz ES, bet saņēma pretenziju un decembrī izrakstīs kredītrēķinu. Es nevaru saprast, kā to parādīt PVN deklarācijā.

Viens variants būtu labot septembri - samazināt piegādes summu 45.rindā un iesniegt PVN3, ar kuru izlabot septembra PVN2 (ja kredītrēķins tiek izrakstīts ar septembra datumu).

Ja tomēr šo darījumu uzrāda decembrī, kā tam būtu jāparādās PVN deklarācijā? PVN2 pielikumā var būt negatīvi skaitļi, bet vai 45.rindā tas ir iespējams? Attiecībā uz precēm no ES ir paredzēts, ka 50. un 51. var būt negatīvi skaitļi (MK not. par PVN dekl). Manā gadījumā sanāks, ka arī 40.rinda (darījumu kopsumma) būs negatīva - vai EDS kaut ko tādu ņems pretī?

Laikam neprotu lietot meklēšanu, jo neizdevās neko sakarīgu atrast
Ilzex
Ilzex 17.12.2010 10:52
2676 сообщений на сайте

Ответы (12)

"jāizmanto aktīvāks mārketings - redzu, ka mīklaini tēmu nosaukumi strādā labāk"

Lūk tādus paņēmienus vispār vajadzētu boikotēt!
Ambera
Ambera 17.12.2010 11:31
21759 сообщений на сайте
http://smiles.dolf.ru/dolf_ru_053.gif
Ambera
Ambera 17.12.2010 11:32
21759 сообщений на сайте
23. Pārskatā par preču piegādēm un sniegtajiem pakalpojumiem Eiropas Savienības teritorijā (PVN 2 pārskats) par katru darījumu partneri norāda (ja nepieciešams, ar mīnusa zīmi) summēto preču piegādes (arī preču pārsūtīšanu (no iekšzemes) uz citu dalībvalsti saskaņā ar likuma 33.pantaotro daļu) vai saskaņā ar likuma 4.1 panta ceturto daļu sniegto pakalpojumu Eiropas Savienības teritorijā vērtību, to koriģējot (samazinot) par piešķirtās atlaides, atpakaļ atmaksātā avansa, anulētā pirkuma, piegādāto preču vai pakalpojumu cenas samazinājuma, atpakaļ saņemto preču vai sniegto pakalpojumu vērtību, ja minētie darījumi un preču piegāde vai pakalpojumu sniegšana notiek gan vienā, gan dažādos taksācijas periodos.
Mazura
Mazura 17.12.2010 11:43
773 сообщения на сайте
Nu jā, bet tad, kad es tēmu nosaucu precīzi, tad atbilžu skaits bija precīzi 0

Neticu, ka nevienam nav bijis līdzīgs gadījums ar kredītrēķinu uz ES. Drīzāk ir tā - cilvēki izlasa tēmu, secina - ai, tas mani neinteresē un nemaz neizlasa.

Toties tēmā, kuras nosaukums bija vienkārši punkts, vismaz 20 atbilžu.

Līdz ar to skumji, ka tas, ko foruma lietotāji it kā mēģina apkarot - neprecīzi tēmu nosaukumi "nostrādā".
Ilzex
Ilzex 17.12.2010 11:46
2676 сообщений на сайте
Paldies Mazura, izlasu šo kādas 3 reizes, bet nav skaidrs, ko ar to ir gribējuši pateikt. No vienas puses - PVN2 var būt negatīvs, bet no otras puses - jākoriģē, ja notiek "gan vienā, gan dažādos taksācijas periodos". Tik neskaidri pateikt, manuprāt, ir speciāli jāmācās.

Tā kā es pilnībā nesaprotu, ko iesākt ar pašu deklarāciju, tad laikam, lai būtu vienkāršāk, koriģēšu septembri un miers.
Ilzex
Ilzex 17.12.2010 11:53
2676 сообщений на сайте
Septembri koriģēt nav nekāda pamata, jo kredītrēķins saņemts tikai decembrī.Manuprāt PVN MK noteikumos par PVN deklarāciju šis gadījums bija labi apskatīts - jākoriģē caur korekcijas rindu
Ilma
Ilma 17.12.2010 11:56
30495 сообщений на сайте
Ups liekas ne tas par to korekciju rindu. Jāpapēta.
Ilma
Ilma 17.12.2010 11:59
30495 сообщений на сайте
Decembrī PVN 2 (-) un viss:-)
Mazura
Mazura 17.12.2010 12:01
773 сообщения на сайте
Ну так и нет ни одного ответа в той теме, потому и 0 нашли.

А коррекцию по кредитным счетам отражают и в декларации, и в ПВН2 к том периоде, когда выставлен кредитный счёт, а не в том, когда товар продан
Tt7
Tt7 17.12.2010 12:01
37863 сообщения на сайте
Kādā veidā var koriģēt caur korekcijas rindu, ja PVN bija 0 (prece uz ES)? Es korekcijā vairāk par nulli nevarēšu ierakstīt

Ja tas būtu vietējais PVN, OK, es saprastu, ko darīt, ja jāsamazina realizācija, ja tas būtu kredītrēķins NO Eiropas, tad arī. Ja es ielieku decembrī "preces uz ES" rindiņā, piemēram, mīnus 10 000 Ls un pārējā realizācija man ir neliela, sanāks, ka decembrī ir negatīvs kopējais darījumu apmērs. Tas ir tas, kas mani mulsina.
Ilzex
Ilzex 17.12.2010 12:05
2676 сообщений на сайте
Labi, es jau teicu, ka neiznāks caur korekciju rindu. Tt7 un Mazura jau pareizi atbildēja:-)
Ilma
Ilma 17.12.2010 12:12
30495 сообщений на сайте
Liels paldies, meitenes!
Ilzex
Ilzex 17.12.2010 12:54
2676 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.