Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Kā pašnodarbināta persona grāmato uz kredīta iegādātu dzīvokli? К списку тем

Kā pašnodarbināta persona grāmato uz kredīta iegādātu dzīvokli?
Vai kāds varētu mani pakonsultēt, kā man kā pašnodarbinātai personai jāgrāmato ilgtermiņa kredītā iegādāts dzīvoklis (patiesībā tiks iegādāts 2011.martā)? Dzīvoklis paredzēts gan saimnieciskās darbības nodrošināšanai (1 istaba), gan privātām vajadzībām.

Vai tas var kļūt par 1.kategorijaspamatlīdzekli, protams, nolietojuma aprēķinos piemērojot proporciju (50% no telpas)? Kā šādā gadījumā jāgrāmato kredīta pamatsumma un kā kredīta procenti?

Vai varbūt dzīvoklis nemaz neatbilst pamatlīdzekļa definīcijai? Ja tā, vai varu attaisnotajos izdevumos skaitīt proporciju no kopīgajiem ikmēneša maksājumiem bankai par šo dzīvokli?

Protams, abos gadījumos attaisnotajos izdevumos likšu arī proporciju no komunālajiem u.tml tekošajiem izdevumiem.

Paldies jau iepriekš!
Ferma
Ferma 21.02.2011 00:16
21 сообщение на сайте

Ответы (21)

Paldies visiem, kas piedalījās diskusijā, un jo sevišķi Ilmai par pareizajiem IIN pantiem.

Tikmēr es palieku tomēr cerībā sagaidīt arī kādu VID atbildi, jo ne jau tikai par šo PL lietu viņiem apjautājos.
Ferma
Ferma 02.03.2011 19:15
21 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.