Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Grozijumu "Par nodokļiem un nodevām" К списку тем

Grozijumu "Par nodokļiem un nodevām"
Man ir radusies situācija, ko neizprotu. 2011. gada 17. maijā stājās spēkā jaunie grozījumi likumā "Par nodokļiem un nodevām". Manam uzņēmumam 2011. gada 26. maijā ir atteikts atmaksāt pārmaksāto PVN nodokli par februāri to pamatojot ar 28. panta 3. daļas redakciju kas bija spēkā līdz 17.maijam Konsultējos ar juristu, kurš uzskata ka tāds lēmums nav likumīgs. Esmu neizpratnē, vai esot spēkā jaunai likuma redakcijai var izdot lēmumu pamatojot to ar spēku zaudējušu pantu? Kāda likuma norma paredz šādas tiesības VID amatpersonām?

Cerot uz palīdzību!
Cooky
Cooky 31.05.2011 22:54
4 сообщения на сайте

Ответы (7)

Jums 30 dienu laikā ir tiesības apstrīdēt VID lēmumu, tad dariet to.
Cleo
Cleo 01.06.2011 10:00
19234 сообщения на сайте
Paldies Cleo par atbildi! Tad Jums arī liekas ka nevar lēmumu pamatot ar likuma normu kas jau zaudējusi spēku?
Cooky
Cooky 01.06.2011 10:16
4 сообщения на сайте
Но на тот момент, когда вы подавали заявление, еще же действовали старые нормы. Как они могли применить новые нормы, когда они еще не действовали? ВИД принимает решение в течение 30 дней.
Albina
Albina 01.06.2011 10:27
64703 сообщения на сайте
To Albina,

Mums par katru mēnesi veic datu ticamības pārbaudi, kā rezultātā mums no 30 dienām pagarinās uz 75 dienām.

Es saprotu tavu neizpratni, jo ja lēmums būtu pieņemts piem. 16.05. viss ok, vecā redakcija un nekādu jautājumu. Bet ši situācija no juridiskā viedokļa ir prettiesiska. Ja ir jauna likuma norma kas atvieglo procesu, tā ir japiemēro. Ja piemēro veco normu tas ir japamato ar likumu. VID nekādu pamatojumu nesniedz.

Man tadu skaidrojumu sniedza jurists.
Cooky
Cooky 01.06.2011 10:39
4 сообщения на сайте
По-моему, все правильно, на момент подачи заявления действовали старые нормы. А если юристу не нравится, так Клео уже ответила

Jums 30 dienu laikā ir tiesības apstrīdēt VID lēmumu
Albina
Albina 01.06.2011 10:57
64703 сообщения на сайте
To Albina.

Pagaidām, esmu iesniegusi atkārtotu iesniegumu, ko paredz likuma "Par nodokļiem un nodevām" pārejas noteikumu 133. punkts. Skaidrošu kā tas virzās un tad izlemšu par pārsūdzību.

Paldies, Tavas atbildes man palīdzēja
Cooky
Cooky 01.06.2011 11:02
4 сообщения на сайте
Успехов вам
Albina
Albina 01.06.2011 12:28
64703 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.