Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nodokļu novirzīšana К списку тем

Nodokļu novirzīšana
Saņēmām VID lēmumu, ka uzņēmuma vadītājam gada ienākuma deklarācijas aprēķināto iedzīvotāju ienākuma nodokļa starpību novirzīs uzņēmuma iedzīvotāju ienākuma nodokļa parāda segšanai. Kā lai tās summas grāmatoju ? D 5720 K ..... ?
Brunete
Brunete 07.06.2017 17:09
52 сообщения на сайте

Ответы (34)

Прикольно
150 еур оформить как заем у владельца предприятия. Это его личные деньги.
Fineka05
Fineka05 08.06.2017 09:59
424 сообщения на сайте
Mani neuzrunā.
Nodokļu maksātājs fiziska persona un nodokļu maksātājs juridiska persona - tās tomēr ir divas atšķirīgas personas.
MVVNACFDV
Aivars007 07.06.2017 20:53
Mjāāā. Vēl ir jautājums, kas tas par jēdzienu "uzņēmuma vadītājs" un kāds "uzņēmums"
Ambera
Ambera 08.06.2017 11:25
21759 сообщений на сайте
Šī gada parāds un nav tūkstošu apmērā.
Mjāāā. Vēl ir jautājums, kas tas par jēdzienu "uzņēmuma vadītājs" un kāds "uzņēmums"
Ambera 08.06.2017 11:25
vai nav vienalga kāds uzņēmums ? Ja tik ļoti interesē, tad ZS ar vairākiem darbiniekiem. Arī Individuālie komersanti un zemnieku saimniecības ir uzņēmumi, juridiskas personas, kas maksā UIN un pārējos nodokļus. Es vienkārši pajautāju - kā man grāmatot un neprasīju neko vairāk.
Brunete
Brunete 08.06.2017 14:11
52 сообщения на сайте
Я бы провела так---- Д налоговая задолженность К долг по подотчетным деньгам перед хозяином/ или займ
Отдадите ему Д подотчетные К деньги

Прикольный выход нашел ВИД, хотя и хозяин выдумщик- ждать возврата подоходного, который сам за себя еще не заплатил....

Хотя практика правильная- сначала сам заплати- потом забирай то, что тебе положено.
Krast
Krast 08.06.2017 14:18
1902 сообщения на сайте
Brunete!
Nu ko var darīt, ja man lēni pielec. Ja uzņēmuma vadītājs ir pieņemta persona no malas, t.i. ne dibinātājs, tad kā VID drīkst atņemt viņam to, ko nav samaksājis uzņēmums, jo no algas nodokļi ir atvilkti. Es sūdzētu tiesā.
Ambera
Ambera 08.06.2017 14:36
21759 сообщений на сайте
... Ja tik ļoti interesē, tad ZS ar vairākiem darbiniekiem ...

Jā, arī man mācība - neticēt šajā forumā nevienam vārdam.
ZS, IK un SDV - tie nav nekādi uzņēmumi.
Tās visas ir fiziskas personas.
Aivars007
Aivars007 08.06.2017 14:43
26984 сообщения на сайте
Kas tad nav skaidrs ar grāmatojumiem? Samaziniet par to summu nodokļu parādu
Ambera
Ambera 08.06.2017 15:00
21759 сообщений на сайте
ZS, IK un SDV - tie nav nekādi uzņēmumi.
Tās visas ir fiziskas personas.
Mūsu gadījumā zs ir kā juridiska persona, jo esam uzņēmuma ienākuma nodokļa maksātāji. Fiziskās personas ir pašnodarbinātas personas un individuālais komersants, pārējās uzņēmējdarbības formas, tai skaitā zs, ir juridiskas personas. Tad sanāk SIA ir uzņēmums, ZS nav uzņēmums, ja atbilst uzņēmumu nodokļu maksātāju kritērijam? Ko es tik nepareizu uzrakstīju? Tēmu atverot, mani interesēja padoms, kādu grāmatojumu veikt, lai summa "nekarātos gaisā" Es neprasīju , lai apspriež manu matu krāsu vai ka vadītājs "gudrinieks", ka prasa to, kas nepienākas. Paldies tiem,kas atbildēja normāli, nevis zākājoties.
Brunete
Brunete 08.06.2017 15:41
52 сообщения на сайте
Viss ir pareizi. Āmen!
Aivars007
Aivars007 08.06.2017 15:45
26984 сообщения на сайте
ZS, IK un SDV - tie nav nekādi uzņēmumi.
Tās visas ir fiziskas personas.
Aivars007 08.06.2017 14:43
Mūsu gadījumā zs ir kā juridiska persona, jo esam uzņēmuma ienākuma nodokļa maksātāji. Fiziskās personas ir pašnodarbinātas personas un individuālais komersants, pārējās uzņēmējdarbības formas, tai skaitā zs, ir juridiskas personas. Tad sanāk SIA ir uzņēmums, ZS nav uzņēmums, ja atbilst uzņēmumu nodokļu maksātāju kritērijam? Ko es tik nepareizu uzrakstīju? Tēmu atverot, mani interesēja padoms, kādu grāmatojumu veikt, lai summa "nekarātos gaisā" Es neprasīju , lai apspriež manu matu krāsu vai ka vadītājs "gudrinieks", ka prasa to, kas nepienākas. Paldies tiem,kas atbildēja normāli, nevis zākājoties.
Brunete 08.06.2017 15:41
Lai nu citreiz, bet šoreiz gan neviens nezākājās. Tikai izbrīnīja fakts kā tāds.
Irucitis
Irucitis 08.06.2017 16:12
707 сообщений на сайте
3.pants. Individuālā (ģimenes) uzņēmuma un zemnieka vai zvejnieka saimniecības īpašnieka mantiskā atbildība
Individuālā uzņēmuma, zemnieka vai zvejnieka saimniecības īpašnieks atbild par sava uzņēmuma saistībām ar visu savu mantu, izņemot to mantu, uz kuru saskaņā ar likumu nevar vērst piedziņu.
Uce
Uce 08.06.2017 16:57
224 сообщения на сайте
Es neprasīju , lai apspriež manu matu krāsu vai ka vadītājs "gudrinieks", ka prasa to, kas nepienākas.
Brunete 08.06.2017 15:41
Viss skaidrs, jo manā saimniecībā deklarācijas sastāda grāmatvedis
Ambera
Ambera 08.06.2017 18:08
21759 сообщений на сайте
Es neprasīju , lai apspriež manu matu krāsu vai ka vadītājs "gudrinieks", ka prasa to, kas nepienākas.

Arī es neko tādu nemanīju.
Es pašā sākumā uzrakstīju grāmatojumus.
Bet, kā Ambera raksta, šāds gadījums nav iepriekš redzēts, interesējāmies arī par darījuma detaļām, taču ne par Jūsu matu krāsu.
Es joprojām palieku pie sava, ka ZS nav uzņēmums, jo, kā nosaka likums - ... zemnieka vai zvejnieka saimniecības īpašnieks atbild par sava uzņēmuma saistībām ar visu savu mantu...
Aivars007
Aivars007 08.06.2017 18:59
26984 сообщения на сайте
Par sevi zs vadītājs deklarāciju VID nodeva kā fiziska persona no algota darba, par zemnieku saimniecību gada pārskatu kā juridiska persona.
Es pašā sākumā uzrakstīju grāmatojumus.
Aivars007 08.06.2017 18:59
paldies Jums par to un liksim mieru tēmai.
Brunete
Brunete 08.06.2017 21:30
52 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.