Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Разные неклассифицированные вопросы

ifinanses К списку тем

ifinanses
С 01 ноября заплатила за абонемент ***censored***
На год, может кто то хочет присоединиться?
Пишите в личную почту.
Torivi
Torivi 01.11.2019 21:24
127 сообщений на сайте

Ответы (19)

Oscar
Oscar 02.11.2019 21:21
820 сообщений на сайте
Varbūt visi forumā nopirksim arī vienu Tildes Jumi un kopīgi lietosim?

Tā jau ir necieņa pret autoriem, autori strādā, raksta rakstus, bet lasītāju skaits samazinās. Līdz ar to autori saņems mazāku samaksu, bet lasītāju skaits ir tāds pats!
Es pats esmu autors, rakstus nemaz nav tik vienkārši uzrakstīt, visur jāsaņem apstiprinājumi, paskaidrojumi, jāpēta tiesību akti, tiesu nolēmumi, dažreiz tas ilgst vairākus mēnešu, līdz kamēr tas nonāk līdz lasītājiem, bet pēc tam autors saņem kapeikas, bet darba apjoms ir apjomīgs.
Vispār publisks fuj šādām izdarībām, pilnīgi atsit vēlmi kaut ko rakstīt!
Oscar
Oscar 02.11.2019 21:24
820 сообщений на сайте
Так и есть, вопим только тогда когда к самому в карман залезают....
Mu-maija
Mu-maija 02.11.2019 21:57
15088 сообщений на сайте

Tā jau ir necieņa pret autoriem, autori strādā, raksta rakstus, bet lasītāju skaits samazinās. Līdz ar to autori saņems mazāku samaksu, bet lasītāju skaits ir tāds pats!
Es pats esmu autors, rakstus nemaz nav tik vienkārši uzrakstīt, visur jāsaņem apstiprinājumi, paskaidrojumi, jāpēta tiesību akti, tiesu nolēmumi, dažreiz tas ilgst vairākus mēnešu, līdz kamēr tas nonāk līdz lasītājiem, bet pēc tam autors saņem kapeikas, bet darba apjoms ir apjomīgs.
Ну и разошелся парень...
Aivars007
Aivars007 02.11.2019 22:06
24757 сообщений на сайте

Ну и разошелся парень...
Paši pamēğiniet kaut ko uzrakstīt, tad redzēsiet, cik tas ir ātri un vienkārši!
Pilnīgi piekrītu Oskaram - tā ur necieņa pret to cilvēku darbu, kas izstrādā, raksta, pēta!
Andaz
Andaz 02.11.2019 22:19
27695 сообщений на сайте

Ну и разошелся парень...
Paši pamēğiniet kaut ko uzrakstīt, tad redzēsiet, cik tas ir ātri un vienkārši!
Pilnīgi piekrītu Oskaram - tā ur necieņa pret to cilvēku darbu, kas izstrādā, raksta, pēta!
Andaz 02.11.2019 22:19
Nemaz i nemēģinām.
Cita iemesla dēļ.
Bet tas jau ir garāks stāsts.
Šajā forumā nav vērts to stāstīt.

Saistībā ar cieņu/necieņu - man ir atšķirīgs viedoklis.
Ja es šodien nopērku kādu grāmatu, izlasu to un pēc tam iedodu to izlasīt arī saviem draugiem, radiem, paziņām... vai tā ir tik ļoti nosodāma rīcība? Vēl jo vairāk - es labi apzinos, ka viņi nevar atļauties nopirkt šo grāmatu.
Arī visus savus abonētos žurnālus pēc to izlasīšanas es aizvedu uz slimnīcu, uz pansionātu. Jau gadiem tā daru. Vai arī šī mana rīcība ir nosodāma?
Metiet uz mani ar akmeņiem, ar sapuvušiem tomātiem, es atvairīšos, nomazgāšos, bet darīšu tāpat.
Aivars007
Aivars007 03.11.2019 10:51
24757 сообщений на сайте
Metiet uz mani ar akmeņiem, ar sapuvušiem tomātiem, es atvairīšos, nomazgāšos, bet darīšu tāpat.

Nemetīšu!
Sandra48
Sandra48 03.11.2019 12:48
254 сообщения на сайте
Я сделаю как Айвар.
Написали закон о налоге (например, НДС), обсудили, утвердили. Семинары, статьи в профильных журналах. Через полгода поправки к закону, правила КабМина, опять семинары, статьи в журнал. Через полтора года значительные поправки и снова семинары, статьи... Большая часть журналов за предыдущие года на помойку.
И так без конца. Надоело.
Allda
Allda 03.11.2019 21:51
2723 сообщения на сайте
Так ifinanses сама предлагает такую услугу, что можно прибавить пользователей. Зайдите и посмотрите. Это они такие хитрые. Ну и каждый выживает как может. Я то заплатилс весь абонемент, но я инвалид 3 гр. И работаю дома, у меня не так много работы, несколько микриков.
Не все же , такие крутые , как вы здесь.
Или вам все мало и даже мелким самозанятым вам жалко, надо как правительмтву, всех лишить заработка.
Torivi
Torivi 05.11.2019 13:35
127 сообщений на сайте
... ifinanses сама предлагает такую услугу, что можно прибавить пользователей ...
Bija laiks, kad šis kantoris sūtīja draudu vēstules tieši šajā sakarā.
Iespējams, ka to atgremoto žļurgu neviens vairs nelasa vispār, un tāpēc ir spiesti piekāpties...
Aivars007
Aivars007 05.11.2019 13:45
24757 сообщений на сайте
Aivars007
Единственный раз, когда с вами согласна,
Я делаю так же, всем раздаю журналы и электронные посылаю по почте всем знакомым бухгалтерам. Я думала, вы как раз и будете больше всех возмущаться☺
Torivi
Torivi 05.11.2019 13:49
127 сообщений на сайте
Единственный раз...

Какое великое счастье для меня! Вы даже не предсавляете!
Знали-бы Вы как я об этом мечтал уже десятилетиями...
Остается одна надежда - где первый раз, там и продолжение...
Все всегда начинается с первого раза, не правда-ли?

Я уже заказал банкет по этому поводу.
Aivars007
Aivars007 05.11.2019 13:52
24757 сообщений на сайте
А мне ifinanses осень понравился , мне в том году предложили здесь прибавиться.
Во время все изменения. Очень много ответов и разьяснений из архива по вопросам, в которых сомневаешься. Я всю жизнь на кого то подписина. Здесь не плохо. Не смотря на то, что я еще в июне прошла 40 часов курсы повышения главных бухгалтеров, все равно бывают неординарные вопросы.
Torivi
Torivi 05.11.2019 13:55
127 сообщений на сайте
Я думала, вы как раз и будете больше всех возмущаться...

Ну разве можно обо мне так думать...!!!
Я такой белый, такой пушистый...
Совершенно спокойно с топором в руках можно проходить мимо, когда сплю зубами к стенке...
Aivars007
Aivars007 05.11.2019 13:56
24757 сообщений на сайте
Я вас боюсь, вы всегда очень категоричный,
И всех считаете не до учками. ☺
Я уже и вопросы не задаю здесь.
Torivi
Torivi 05.11.2019 14:04
127 сообщений на сайте

Nezinu - smieties aiz laimes vai raudāt aiz bēdām...
Nevienam ne šeit, ne arī kur citur neesmu pagaidām vēl iekodis...
Kas attiecas uz jautājumiem - es vispār reti kad atbildu.
Ja nu vienīgi jautājums ir izcili stulbs, dažkārt nevaru pirkstus savaldīt, lai neuzrakstītu.
Bet Jums par to nav jāuztraucas - nelasiet un būs laime pilnībā.
Vēl jo vairāk, ka mans viedoklis nav tas pats, kas nepārsūdzams spriedums (vai VID Uzziņa).

Starp citu, VID pēdējā variantā savu atbildi man nosauca "Par viedokļa sniegšanu"...
Pirmo reizi saskāros ar šādu dokumenta nosaukumu (statusu).
Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi.
Deviņi!!! dažādi inspektori gatavoja atbildes (četras!!!) uz 2-iem elementāriem jautājumiem. Un rezultātā tā arī neatbildēja.
Un beigās verdikts - MĒS uzskatām, ka tikšanās ar VID ĢD Jums nav nepieciešama.
Redziet - viņi tā uzskata! Bet es tā neuzskatu!
Epopeja vēl nav beigusies.
Šī piebilde bija no sērijas par "Я вас боюсь".
Aivars007
Aivars007 05.11.2019 14:33
24757 сообщений на сайте
Es kad redzu, ka man Aivars zvana, man pilnīgi kājas paliek stīvas! Manuprāt, no nāves tik traki nebaidos!
Oscar
Oscar 05.11.2019 21:48
820 сообщений на сайте
Manuprāt, no nāves tik traki nebaidos!
Vai tad Jums arī nāve zvana?
Aivareno
Aivareno 06.11.2019 09:10
6166 сообщений на сайте
Es kad redzu, ka man Aivars zvana, man pilnīgi kājas paliek stīvas! Manuprāt, no nāves tik traki nebaidos!
Esmu dzirdējis - narkotikas labi palīdzot - tādos gadījumos viss esot "Es no vilka nebaidos, nebaidos, nebaidos..."
Aivars007
Aivars007 06.11.2019 10:17
24757 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты