Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

darba laika uzskaite К списку тем

darba laika uzskaite
Labdien,sakiet lūdzu vai darba laika uzskaites tabula ir jānodod līdz ar atskaitēm VID?paldies:-)
Ancis
Ancis 09.02.2009 11:46
158 сообщений на сайте

Ответы (49)

Nezinošam cilvēkam grāmatvedībā nav ko meklēt!
Andaz
Andaz 12.02.2009 17:44
27892 сообщения на сайте
Kā ar kulaku uz acs!
Aivars007
Aivars007 12.02.2009 18:17
26984 сообщения на сайте
Es joprojām esmu ar likumiem uz Jūs. Es likumu par grāmatvedību lasīju vienu reizi, tad vēl vienu reizi un sapratu, ka neko nesapratu. Bet jo vairāk lasīju, jo vairāk sapratu. Likums nav " lubene" - nekā romantiska tur mēs neatradīsim.:-)
Aivareno
Aivareno 12.02.2009 19:02
6641 сообщение на сайте
Tas nu gan ir ģeniāls atklājums - Likums nav "lubene"! Par to vajadzētu Nobela prēmiju piešķirt.

A es kā tāds muļķis visu laiku likumus lasīju, domādams "re, kur forša kārtējā lubene"... izrādās - nav nekāda lubene... Žēl, esmu saskumis pavisam tagad

Aivars007
Aivars007 12.02.2009 22:31
26984 сообщения на сайте
"Kārtējais sviests, kur sarunas beidzas ar apdiršanu, atļaušos piebilst.Nesaprotu kāpēc nevar vienkārši atbildēt uz jautājumu un likties mierā????Vai tiešām te lielākā daļa forumā - lai tik kādam kaut kā uzbrauktu augumā???? "-

Ko citu darīt- kā iemācīt prātvēderiem ka lai sauktu sevi par galveno grāmatvedi sevišķi sniegtu pakalpojumus ir jāzin elementārā Valsts ieņēmumu diensta mājas lapas adrese kur visi likumi pa plauktiņiem salikti ; ir sadaļa par iesniedzamajām atskaitēm; ar visiem datumiem kad kas jānodod. Tādas iespējas iegūt informāciju agrāk nebija- var tikai priecāties.

Bet tas paņem laiku un ja lasa pats likumus tad švakri ir ar lēto pakalpojumu sniegšanu- jo visam likumu lasīšanai un daudz strādāšanai mēdz pietrūkt laiks.

Bet tik ļoti taču patīk radīt vīziju- es jau daudz naudu neprasīšu ka tik klienti un pēc tam šādus jautājumus forumā paprasīt - lai citi gremo likumu un sagremotu mutē bāž- tie ir muļķi kas nemāk dzīvot bet es gudra- man nav jātērē laiks "lubenēm"( domāts likumiem)

Adele- strādāt pargalveno grāmatvedi un nezināt internetā divas publiski par velti pieejamas likumu bāzes- vai nav par traku ( VALSTS ieņēmumu dienests u Likumi LV)

Ja to nemāk atrast- tad neizlasīs arī likumdošanu,

Vai tad nezinošs cilvēks tagad drīkst strādāt par galveno grāmatvedi??????:-x
Guntagermane
Guntagermane 13.02.2009 00:14
1303 сообщения на сайте
Tikai ne sevišķi kompetents grāmatvedis var iedot padomu "vēlams lai ir tabele"- tai ir jābūt!!!! nevis vēlams- laikam jau nav bijusi darba ņēmēju tematiskā VID pārbaude vai Darba inspekcija pie Jums nav iegriezusies ja var atļautieS KAUT Ko tādu pateikt "VĒLAMS":-@
Guntagermane
Guntagermane 13.02.2009 00:18
1303 сообщения на сайте
Kas ir "lubene"? Es tikai macos.
Martinas
Martinas 13.02.2009 00:30
38532 сообщения на сайте
Kas ir "lubene"?

Postmodernisma paveids literatūrā.
Leciigaa
Leciigaa 13.02.2009 09:20
2691 сообщение на сайте
Leciigaa, а примерчик можно привести?
Irena22
Irena22 13.02.2009 10:10
42998 сообщений на сайте
Martinas, Irena! Lubene - vākos, agrāk, kad nebija televīzijas. Tagad ziepju operaLOL
Ambera
Ambera 13.02.2009 10:26
21759 сообщений на сайте
lubene

1. Lubu literatūra - viegla satura literatūra bez mākslinieciskas vērtības.
Ambera
Ambera 13.02.2009 10:32
21759 сообщений на сайте
Visu cieņu pārgudrajiem grāmatvežiem!!!

Taisiet savu mājas lapu un tusējat savas pārgudrās smadzenes tur!!!!

Vai tad iesācēji paši nekad neesat bijuši - Austrumu gudrie????8-)
Babuns
Babuns 13.02.2009 12:33
156 сообщений на сайте
Tā gan, tā gan - visus vārtus vaļā iesācējiem - mutes bajāriem!!!

Interesanti - vai padomājāt (vismaz teorētiski)- Kas ar jums tādiem ņemsies pa velti no brīvas gribas ?!!!
Leciigaa
Leciigaa 13.02.2009 12:50
2691 сообщение на сайте
Cik atceros, jautājumu uzdeva kāds cits...es pakomentēju nervozo cilvēku komentārus. Bet acīm redzmi kādai tomēr patīk citiem sakošļāt, jo ko tad var vēl darīt VGK LOL, jo pārējie tak ir.....!
Adele
Adele 13.02.2009 13:03
3 сообщения на сайте
Lietotāja vārds Adele

Reģistrācijas datums 15.08.2003 00:00

Nodarbošanās Grāmatvedis

ziņojumu: 3 un no tiem pašiem 2 šeit un tādi...

Lūk, Jūsu perspektīva, Babun!
Leciigaa
Leciigaa 13.02.2009 13:07
2691 сообщение на сайте
Tas nu gan ir ģeniāls atklājums - Likums nav "lubene"! Par to vajadzētu Nobela prēmiju piešķirt.

A es kā tāds muļķis visu laiku likumus lasīju, domādams "re, kur forša kārtējā lubene"... izrādās - nav nekāda lubene... Žēl, esmu saskumis pavisam tagad

Ar savu tekstu es domāju, ka likumus nevar izlasīt kā lubenes un viss tev taps skaidrs.uzrakstīju un sapratu, ka citi no mana rakstītā saprot kaut ko pretēju.Nobela balvu Aivars007, varat paturēt.

Bet piekrītu, ka informāciju ir jāmeklē un pie mūsdienu iespējām par to pat nav jāmaksā.Ver vaļā VID mājas lapu un viss kā uz delnas. Ar visām metodikām un skaidrojumiem.
Aivareno
Aivareno 13.02.2009 13:15
6641 сообщение на сайте
Jā grūti laiku likumu grāmatu izdevējiem, kuri vienu laiku apbēra ar saviem zvaniem par piedāvājumu. Nu kaut kā likušies drusku mierā.
Ilma
Ilma 13.02.2009 13:32
30495 сообщений на сайте
Babuns, а наглости то где столько набралась? Сдесь не паперть, на халяву не подают, захотят - ответят, не захотят -пошлют нормативки читать, не нравится - не ходите, в чём проблема то? У нас есть абсолютно деловой сайт, www.vid.gov.lvназывается, вот туда и ходите за помощью, а что сдесь то претензии выставлять? И с чего это Вы взяли, что этот Форум предназначен для того, что бы вот таким ленивым и наглым помогать?
Tt7
Tt7 13.02.2009 13:57
37863 сообщения на сайте
Babuns

Vai tad iesācēji paši nekad neesat bijuši - Austrumu gudrie????

Biju un divas reizes:

1- pēc augstkolas 1979 gadā- kad aur augstāko grāmatveža ekonomista izglītību sāku ar ierindas grāmatveža darbu kolhozā un pakāpeniski 10 gadus krāju zināšanas un pieredzi lai apstākļu sakritības dēļ kļūtu par galveno grāmatvedi (decembra beigās kolhoza galveno aizveda uz acu klīniku- vietnieks bija vietnieks cienot viņa stāžu un gadus) -nācās kā ierindas grāmatvedim koordinēt gada pārskata noformēšanu; gada slēgšanu... ) ticiet man tas nebija šodienas gada pārskats bet tabulu grāmata ar 36 lapām un pielikumiem) - saskaņošana statistikā.. rajona pārvaldē... )

Otru reizi sākoties Latvijas neatkarībai- kad pēkšņi viss vecais kļuva nederīgs un greizs un nācās izprast kas un kā jādara- ticiet man nebija ne internets no forumi- nācās lasīt pašai normatīvos dokumentus, mācību literatūru ( Starp citu joprojām uzskatu ka nekas labāks par konspektīvo J Benzes "KONTU KORESPONDENCE" nav radīts.

Iesācējs par grāmatvedi mācās pastāvīgi studējot normatīvos aktus nevis apstaigājot vai apzvanot visus paziņas; vai uzdodot paviršus jautājumus- "man teica.."forumos.

Jautājumam būtu jāsākas: .... MK noteikumos ( vai likumā) izlasīju... sapratu ... vai tā ir pareizi- tad ziniet nebūtu nekāda pamata ironiskai attieksmei pret iesācēju un tādu jautājuma uzdevējiem iesācējiem visu cieņu.
Guntagermane
Guntagermane 15.02.2009 10:04
1303 сообщения на сайте
Nepārdomājot visu - pat neiedziļinoties teiktajā par lietu kārtību, bet tikai triecoties triekdamies, spējat sagādāt tikai sev rūgtas mieles uz ilgu laiku, Babun.

Liepupe

ziņojumu: 3882 08.12.2008 18:30

Lūk šito teikumu Jums vajadzēja ietilpināt sākotnēji tēmas aprakstā. Tad nebūtu nekādu asu vārdu pārmaiņu. Bet tā - visiem velti nosists laiks.

http://www.vgk.lv/lv/forum/1/76624/
Liepupe
Liepupe 15.02.2009 11:14
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.