Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

darba laika uzskaite К списку тем

darba laika uzskaite
Labdien,sakiet lūdzu vai darba laika uzskaites tabula ir jānodod līdz ar atskaitēm VID?paldies:-)
Ancis
Ancis 09.02.2009 11:46
158 сообщений на сайте

Ответы (49)

Darba laika uzskaites tabele ir izveidota ar mērķi padarīt darba laika uzskaites procesu ērtāku, bet dokumentu estētiski patīkamāku. Lai sāktu lietot darba laika uzskaites tabeli uzklikšķiniet uz tabeles perioda gada skaitli un piedavātā sarakstā izvēlēties atbilstošu gadu (var arī vienkaršī ievadīt skaitli). Šo pašu procedūru atkartojiet arī izvēloties kalendāro mēnesi. Vienlaikus ar jūsu izvēli tiks mainīts arī nedēļas dienu fona krāsojums, apzīmējot brīvdienas ar gaiši zaļo krāsu. Darba laika uzskaitē tabelē ir iestrādātas statiskas valsts svētku brīvdienas (tādas kā katra gada 23. un 24.jūnijs). Tādas brīvdienas tiks atzīmētas ar zaļo fonu automātiski. Tājā gadījumā, ja darba diena ar valdības lēmumu tiek pārnesta uz brīvdienu lūdzu attiecīgi aizpildiet sadaļas '+Brīvdienas' un '+Darba dienas'. Aizpildot minēto informāciju automatiski tiks izmainīts dienas fons. Katram darbiniekam katrā mēneša dienā jūs varat norādīt attiecīgi nostrādāto stundu skaitu vai arī atbilstošu saīsinājumu. Uzreizi pēc informācijas ievadīšanas izmainīsies arī kopsavilkums par attiecīgo darbinieku,tādā veidā forma apkopos visu informāciju par uzskaitīto darba laiku. Darba laika uzskaites tabele saskaitīs visas stundas attiecīgajā periodā.

http://www.e-notars.lv/tabele
Juzh
Juzh 26.05.2009 19:26
37 сообщений на сайте
Un kad šī darba algas aprēķina forma izrēķinās pareizi algu, ja aizpildu lodziņu par apgādājamo un neapliekamo minimumu (līdz šim kaut kā nepadodas tam ņemt minētos kritērijus vērā)??!!
Mikel
Mikel 27.05.2009 00:50
811 сообщений на сайте
Varbūt ar grūtībām noticēsiet, bet es arī kādreiz biju jaunāks nekā esmu tagad...

Un, ticiet man, tik liels nekauņa kā pašreizējā jaunatne, nekad neesmu bijis.

Vienmēr esmu bijis priecīgs, ja kāds pamāca, paskaidro. Taču vispirms vienmēr esmu centies pats visu atrast un arī saprast. Un tikai neizpratnes gadījumā lūdzis palīdzību.

1000 p. piekrītu Guntai. Un liels FUI visiem patērētāja (parazītiska) tipa jauniešiem, kuri atļaujas "braukt augumā" citiem tikai tāpēc, ka kāds cits viņu vietā visu neatrod, nesakošļā un neiebāž gatavu viņiem mutē. Vēl jo vairāk, ka vispirms ir jāuzzīlē, ko īsti viņš ir gribējis, jo pajautāt aiz savas izlaidības un slinkuma lielākajā skaitā gadījumu jau arī neprot.

P.S. Aivareno - pieņemiet lūdzu faktu, ka Jūs manu humoru nesaprotat, un viss būs vislabākajā kārtībā. Un saulīte spīdēs spožāk, zālīte būs zaļāka, ūdens slapjāks, cukurs saldāks... Enjoy!
Aivars007
Aivars007 27.05.2009 09:45
26984 сообщения на сайте
Juzh te vienkārši ložņā ar savām reklāmām pa visām tēmām, gan vecām, gan jaunām...
Ambera
Ambera 27.05.2009 10:06
21759 сообщений на сайте
Man personīgi būtu kauns tādu lapu reklamēt, jo tajā mudž no kļūdām.
Aivars007
Aivars007 27.05.2009 13:48
26984 сообщения на сайте
Jā,Aivars, Jums ir savdabīgs humors.Betes neapvainojos....:-)
Aivareno
Aivareno 27.05.2009 21:49
6641 сообщение на сайте
Aivareno

Katrs mēs esam savdabīgs, vismaz es tā domāju.

Katrā ziņā es noteikti neesmu klasiskais štancētais parastais latvietis...

Viss kārtībā, apmainījāmies ar laipnībām, un beigta balle. Jauku dienu!
Aivars007
Aivars007 28.05.2009 15:55
26984 сообщения на сайте
Darba laika uzskaites tabele saskaitīs visas stundas attiecīgajā periodā.

http://www.e-notars.lv/tabele
Pizīme: lai forma ņemtu vēra neap. minimumu un atvieglojumus lūdzu aizpildiet aili "Pamatdarbs" ar "JĀ"
Juzh
Juzh 31.05.2009 11:52
37 сообщений на сайте
Cienījamais Mikel, lai automatizēta forma (http://www.e-notars.lv/tabele) ņemtu vērā neap.minimumuun atvieglojumus Lūdzu aizpildiet aili "Vārds, Uzvārds"
Juzh
Juzh 31.05.2009 19:54
37 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.