Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Grāmatvedības pakalpojumu SIA К списку тем

Grāmatvedības pakalpojumu SIA
Ir doma dibināt grāmatvedības pakalpojumu SIA. Kurš varētu padalīties ar pieredzi par kritērijiem, kā noteikt pakalpojuma samaksu no juridiskām personām? Varbūt stundu likme, vai arī dokumentu skaits...? Katram darbam taču ir vismaz aptuvena tirgus vērtība.
Inta10
Inta10 09.08.2006 17:48
11 сообщений на сайте

Ответы (54)

Labāk nedibināt
Dacis
Dacis 09.08.2006 17:51
466 сообщений на сайте
Kāpēc?
Inta10
Inta10 09.08.2006 17:54
11 сообщений на сайте
посмотрите по поиску.
Luiza
Luiza 09.08.2006 18:02
7704 сообщения на сайте
es gan nebūtu tik kategoriska. Samaksa kā jebkurā lietā ir atkarīga no apjoma, arī štata grāmatvedis taču savu darba samaksu vērtē pēc darba apjoma, ja apjoms palielinās, tad prasa algas pielikumu. Turklāt jārēķinās arī ar izdevumiem, kas radīsies grāmatvedības pakalpojumu firmai... sākot ar datoriem, licencētajām programmām, kancelejas precēm, darba algām darbiniekiem, nodokļiem utml.
Cleo
Cleo 09.08.2006 18:09
19234 сообщения на сайте
Ja jau būtu tik slikti , tad jau grāmatvedības firmas neveidotos un "nedzīvotu". Tā kā es arī domāju ka nav tik slikti , ka nevarētu dibināt.
Ilma
Ilma 09.08.2006 18:21
30495 сообщений на сайте
Viss atkarīgs tikai no pašiem - no tā kāds ir firmas dibinātājs un kādu darba kolektīvu izveido. Kā prases vieta studentiem šādas grāmatvedības firmas ir ideālas, jo katru dienu ir kas jauns, kāda jauna situācija, darījums, pie kura jāpiedomā un var iegūt praktiskas zināšanas un iemaņas dažādos uzņēmējdarbības veidos.
Cleo
Cleo 09.08.2006 18:24
19234 сообщения на сайте
Grāmatvedības firmās ir liela kadru manība.

Es arī gribēju taisīt šādu firmu, taču saliekot visu kopā, sanāca, ka man izdevīgāk sanāca būt darbiniekam. Pie kam, daudzi negribēja firmas pakalpojumus, lai gan mainītos tikai mans "nosaukums".
Dacis
Dacis 09.08.2006 18:26
466 сообщений на сайте
Я тоже делала расчеты и так, и этак - чтобы заказчику было выгодно, и чтобы взять толковых бухгалтеров и им нормально платить, чтобы был нормальный офис и и.п, .да и себе чтобы оставалось - ну не получается, и всё тут! А нанять девочек без опыта и потом за них переделывать или оставлять всё как есть и позориться - не хочу.
Martinas
Martinas 09.08.2006 18:47
38532 сообщения на сайте
Kadru mainība ir gan parastā uzņēmumā, gan grāmatvedības firmā. Ja grāmatvedības firmā darbs tiek pareizi noorganizēts, saskaņots, tad tādu kadru maiņu nemaz nemanīs. Bet kļūdas pielaiž ne tikai grāmatveži no grāmatvedības apkalpojošām firmām, bet arī štata grāmatvedis. Ja ir vēlēšanās un grāmatvedība ir aicinājums, turklāt ja vēl ir arī vadītāja dotības, tad nekādas firmas dibināšana nav par grūtu.

Nezinu kāpēc tik pesimistiski uzreiz domāt- ne katra meitene bez pieredzes ir zemē metama, tāpat kā ne katrs grāmatvedis ar stāžu ir perfekts. Kļūdamies taču mēs visi, un kur gan citur jaunai grāmatvedei gūt praksi un pieredzi, ja ne pozitīvi noskaņotā kolektīvā, kur var vienmēr rast atbildi uz grūtu jautājumu. Divas un trīs galvas tomēr ir gudrākas par vienu.

Dacis spriežot pēc jautājuma par nesadalīto peļņu http://www.vgk.lv/index.php?setgc=forum&action=shposts&fid=7&tid=41265mans viedoklis, Jums vēl par agru domāt par savas firmas dibināšanu, kas veiks grāmatvedības pakalpojumus. Neizslēdzu protams arī iespēju, ka Jums vairāk patiktu vadīt firmu un ka Jums būtu tādas dotības. Bet tas ir tikai mans subjektīvs viedoklis.

tak eto vedj Riga - tam drugije ceni....
Cleo
Cleo 09.08.2006 19:35
19234 сообщения на сайте
Ai, Cleo, kā es Tev piekrītu. Tu patiešām esi izcila.Vienkārši super.
Aivareno
Aivareno 09.08.2006 21:14
6641 сообщение на сайте
Aivareno, es neesmu izcila, arī es kļūdos un vēl daudz ko nezinu, tāpēc cenšos apgūt arvien kaut ko jaunu.
Cleo
Cleo 09.08.2006 21:31
19234 сообщения на сайте
Фирму основать легко. Вот только где найти сразу столько клиентов, чтобы можно было содержать офис и платить зарплату и налоги? Я уже не говорю о первоначальных вложениях: купить оборудование (нормальный комп в комплекте стоит 500-600 лат, а со старьем возиться не имеет смысла), рабочие столы, канцелярские принадлежности и прочее.Оплачивать первое время все из своего кармана? И как долго? Сложно все это. Удобный офис (месторасположение, стоянка) стоит очень дорого.

Даже если бы у меня было столько знаний и опыта, как у многих на этом форуме, и то бы поостереглась. ИМХО
Aleksja
Aleksja 10.08.2006 01:05
10004 сообщения на сайте
Легче и проще бы было, если в нормальные бухгалтерские фирмы приходили работать знающие бухгалтеры. Тоггда и клиентов солидных можно было бы иметь и достойную оплату своего труда. ИМХО
Aleksja
Aleksja 10.08.2006 01:08
10004 сообщения на сайте
Nu jā tas nav viegli.Firmaspamatkapitālam jābūt vismaz 6000 - 10 000.Josākumā jau būs grūti.Un pamatlīdzekļos aizies liela nauda.Arvienu galdu un kompi jau nepietiks.
Aivareno
Aivareno 10.08.2006 08:37
6641 сообщение на сайте
Man gan patīk strādāt savā firmā. Darba protams ir vairāk, ļoti reti sanāk ienākt forumā, bet galvenais: es strādāju sev, neesmu atkarīga no viena direktora (betno ~12), pati varu plānot savu laiku (nav problēma aiziet pie ārsta vai uz skolu). Ja tas nopietni interesē, varu dalīties pieredzē.
Kice
Kice 10.08.2006 10:39
196 сообщений на сайте
Ну, поделитесь опытом, пожалуйста. Меня интересует:

1) система формирования цены на услуги,

2) система оплаты бухгалтерам,

3) система подбора кадров.
Martinas
Martinas 10.08.2006 10:44
38532 сообщения на сайте
Kice

сообщений: 120 10.08.2006 10:39

Man gan patīk strādāt savā firmā. Darba protams ir vairāk, ļoti reti sanāk ienākt forumā, bet galvenais: es strādāju sev, neesmu atkarīga no viena direktora (betno ~12), pati varu plānot savu laiku (nav problēma aiziet pie ārsta vai uz skolu). Ja tas nopietni interesē, varu dalīties pieredzē.

- Ну так это тоже самое, что набрать несколько "малышей" заключить трудовой договор и работать. Всё тоже самое + ко всему за Вас работодатель платит налоги + у ВАс отпадает лишняя работа по составленю годового баланса своей бух.фирмы.
Amuil
Amuil 10.08.2006 10:51
26356 сообщений на сайте
И ещё наиболее эффективные пути поиска клиентов (реклама ( насколько активная),знакомые)
Luiza
Luiza 10.08.2006 10:52
7704 сообщения на сайте
Jā, Amuil, Jums taisnība.Nav jēgas dibināt SIA, ja var strādāt mājās.Un pašam sevi izrīkot:)
Aivareno
Aivareno 10.08.2006 11:03
6641 сообщение на сайте
Я думаю, в работах бух. фирм, есть как плюсы, так и минусы.Это уже выясняли неоднократно.

Не все работодатели хотят иметь своего буха(надо платить налоги с з.п.), предпочитая бух.фирму.
Luiza
Luiza 10.08.2006 11:07
7704 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.